Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Żyć dobrze, to żyć w pięknie

13 marca w Sharley miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Marka Shiseido zaprosiła do Warszawy dwie japońskie Konsultantki, które miały przybliżyć polskim kobietom sztukę profesjonalnej konsultacji opartej na technice masażu powstałego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Spotkanie to dało niepowtarzalną okazję poznania marki i filozofii Shiseido, której motto Shiseido tłumaczy czym jest prawdziwe życie: „Żyć dobrze, to żyć w pięknie”
Zobowiązanie wobec doskonałości i silne więzy z tradycją to dwa kamienie węgielne filozofii Shiseido. Te zasady towarzyszą marce od samego początku jej istnienia, a więc już 140 lat. Shiseido to odmienna kultura kontaktu z Klientem oparta na filozofii Omotenashi, której kluczową wartością jest komfort i zadowolenie Klienta oraz ogromny szacunek wynikający z potrzeby spełnienia jego potrzeb.

Marka Shiseido wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie pielęgnacji, makijażu, oferuje określony model życia, w którym każdy może poczuć się szczęśliwy. Współczesne czasy stawiają przed nami nowe wyzwania, proponując styl życia, w którym trudno zachować równowagę i spokój wewnętrzny, niezbędne do tego abyśmy mogły czuć się piękne i szczęśliwe.

Wizyta japońskich Konsultantek, które wykonały godzinny zabieg relaksujący twarzy wszystkim zaproszonym gościom to symboliczny wyraz szacunku wobec Klientki wyrażony w geście.