Anna Duralska
Anna Duralska ma 31 lat i jest rehabilitantką. Pracuje z dziećmi i pomaga im odzyskać pełną zdolność ruchową. Wolne chwile poświęca swojej rodzinie. Wolne wieczory szczelnie wypełniają gry i zabawy z dwójką maluchów. Do metamorfozy zgłosiła się aby zmienić swój styl, pozbyć się lwich zmarszczek oraz kucyka, który nosiła od lat. Ania powiedziała nam: „Jestem otwarta na propozycje zmiany wizerunku. Chcę zrobić coś dla siebie, zmienić się i poczuć się wspaniale!”

To jest Twój czas Anna – zapraszamy do metamorfozy!

metamorfoza_sharley_092013_17

Diagnoza:

Upływający czas nie oszczędził pięknej, wciąż młodej twarzy Ani i pozostawił na niej swój ślad. U Ani widoczne są poziome zmarszczki czoła, pionowe zmarszczki czoła, tzw. Lwie zmarszczki oraz głębokie bruzdy wargowo-nosowe. Dodają one Ani lat. Ania ma również widoczne cienie pod oczami. Rozprawimy się z nimi dzięki zabiegom z medycyny estetycznej. U Ani przydałyby się również wymodelować owal twarzy. Delikatnie większe policzki dodadzą jej uroku.

Ania podczas zabiegów

Jakie zabiegi wykonaliśmy?

U Ani delikatnie wymodelowaliśmy owal twarzy, powiększając policzki oraz wypełniając bruzdy nosowo-wargowe. Z cieniami wokół oczu poradziła sobie Mezoterapia. Lwie zmarszczki i poziome zmarszczki czoła usunęliśmy dzięki toksynie botulinowej.

Po 4 tygodniach wykonaliśmy makijaż permanentny oczu ust i brwi. Dzięki kreskom duże oczy Ani nabrały wyrazistości i głębi a ich niebieski kolor stał się jeszcze mocniejszy. Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania podkreślił i wyregulował łuk brwiowy. Na koniec dodaliśmy delikatnego różu ustom.
Zobacz film z metamorfozy
Ania przed i po metamorfozie
AD_sylwetka_przed_po_www
Zobacz inne stylizacje