Elżbieta Iwanowska
metamorfoza_sharley_iwanowska_przed

Diagnoza:

Na twarzy Pani Elżbiety czas nieubłaganie zaznaczył swój ślad. Sporo na niej zmarszczek a owal zmienił się pod wpływem czasu i grawitacji. U Elżbiety bardzo wyraźnie zaznaczone są bruzdy wargowo-nosowe, które zaostrzają rysy twarzy. Usta i policzki straciły swoją objętość. Kąciki ust opadły i nie zdobią twarzy. U Elżbiety konieczne jest użycie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które wymodelują owal twarzy oraz przywrócą objętość policzkom i ustom. Przyda się również zabieg z użyciem Botoks, który zniweluje widoczność zmarszczek. Pomocy potrzebuje także skóra twarzy, która utraciła swoją jędrność i blask. Piękno twarzy Pani Elżbiety podkreślimy makijażem permanentnym. Obecna fryzura Elżbiety dodaje jej lat, musimy koniecznie ją zmienić ;)

Elżbieta podczas zabiegów

Jakie zabiegi wykonaliśmy?

Metamorfozę Elżbiety zaczęliśmy od zabiegów z medycyny estetycznej. Dzięki preparatom Juvederm pięknie wymodelowaliśmy owal twarzy. Bruzdy nosowo –wargowe wypełniliśmy preparatem Juvederm 4. Policzki powiększyliśmy i wypełniliśmy używając Juvederm Voluma. Usta powiększyliśmy Juvederm Smile. Po użyciu wypełniaczy rysy twarzy Pani Elżbiety stały się łagodniejsze a twarz odmłodniała. Dużą zasługę w odejmowaniu lat Pani Elżbiety miał również Botoks. Zmarszczki na czole oraz wokół oczu zniknęły a skóra stała się gładka. Wypełniacze to jednak nie wszystko. Aby twarz wyglądała młodziej i zdrowiej potrzebuje odżywienia i nawilżenia. W tym celu zastosowaliśmy mezoterapię. U Elżbiety wykonaliśmy mezoterapię całej twarzy. Dzięki niej cera stała się jaśniejsza i twarz nabrała blasku.

Kolejna seria zabiegów w ramach metamorfozy to makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Podkreśliliśmy oczy, nadaliśmy kształt brwiom i dodaliśmy koloru ustom. Na koniec zmieniliśmy fryzurę na bardziej odważną i odmładzającą.
Zobacz film z metamorfozy
Elżbieta przed i po metamorfozie
iwanowska_przed_po_www
Zobacz inne stylizacje