Aneta Jermacz
Aneta ma 37 lat i prowadzi firmę szkoleniowo – doradczą związaną z rozwojem firm, kompetencji zespołów i indywidualnym rozwojem personelu. Prywatnie jest żoną i mamą 12-letniego syna i 3-letniej córki. Praca zajmuje jej dużo czasu, dlatego każdą wolną chwilę spędza z Rodziną. Przystępując do Metamorfozy Aneta powiedziała nam: „Patrząc w lustro widzę energiczną, ale szarą kobietę, zmarszczki, zniszczoną cerę i worki pod oczami. W biegu codzienności odstawiłam siebie na boczny tor, zajmując się masą innych ważnych spraw. Metamorfoza – TO CZAS DLA MNIE! Chcę poczuć się znowu piękna i odzyskać pewność siebie. Chcę czuć się kobietą i wyglądać świetnie!
Wierzę, że Sharley pomoże mi dokonać zmiany wyglądu i jednocześnie zachować moją naturalność”.
metamorfoza_sharley_aneta_przed

Diagnoza.

 

Aneta trafiła do nas z bardzo przesuszoną i niedożywioną cerą. Jej skóra była cienka jak pergamin, z prześwitującymi naczynkami i dużą ilością zmarszczek. Poza złą kondycją cery twarz Anety wymagała tylko niewielkiej pomocy specjalistów medycyny estetycznej, którzy zniwelowali działanie czasu i grawitacji. U Anety wykonaliśmy również makijaż permanentny.

Aneta podczas zabiegów
Priorytetem w Metamorfozie Anety było przywrócenie dobrej kondycji cerze. Wykonaliśmy zatem nowoczesny zabieg geneO™. Zabieg ten to przełomowa technologia w pielęgnacji skóry twarzy: złuszcza, ułatwia wchłanianie substancji odżywczych oraz dotlenia cerę. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa kondycji skóry. U Anety wykonaliśmy także zabieg mezoterapii twarzy osoczem bogatopłytkowym. Po zabiegach cera Anety pojaśniała i stała się bardziej nawilżona. W drugiej kolejności zajęliśmy się cofaniem czasu J Wypełniliśmy bruzdy nosowo-wargowe, podnieśliśmy kąciki ust oraz zastosowaliśmy Botox, aby pozbyć się zmarszczek na czole i wokół oczu.
Kolejnym etapem metamorfozy były zabiegi z makijażu permanentnego. U Anety wykonaliśmy makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Brwi delikatnie poszerzyliśmy i wyrównaliśmy ich kształt. Oczy podkreśliliśmy jedynie kreską zagęszczającą linię rzęs. Na ustach także wykonaliśmy bardzo delikatny i naturalnie wyglądający makijaż. Dzięki temu podkreśliliśmy tylko naturalne piękno Anety.
Zobacz film z metamorfozy
metamorfoza_sharley_aneta_przed_po
W finale Metamorfozy z Sharley zdecydowaliśmy się, za zgodą naszej uczestniczki, diametralnie zmienić kolor włosów. Z koloru oberżyny powoli doszliśmy do blondu. Aneta w nowym kolorze i nowym uczesaniu wygląda świeżo i wiosennie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Aneta po Metamorfozie z Sharley