Aldona Strzałkowska
Aldona ma 36 lat. Zawodowo spełnia się jako menadżer banku, a prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki maluszków, z którymi uwielbia spędzać wolny czas. Do Metamorfozy z Sharley zgłosiła się, aby zmienić wreszcie coś w swoim życiu i oddalić od siebie perspektywę zbliżających się 40 urodzin. W trakcie trwania metamorfozy powiedziała nam: „Każda kobieta potrzebuje mniejszej lub większej zmiany w swoim życiu. Każdy czas i każdy pretekst jest dobry, aby coś zmienić. Czasem tylko nie wiemy, że tego nam trzeba. Teraz wiem, że ta metamorfoza była mi potrzebna, by poczuć się jeszcze bardziej kobieco i młodo. Czuję się świetnie w nowej skórze! Dziękuję!”.
metamorfoza_sharley_aldona_przed

Diagnoza.

 

Aldona to młoda i piękna kobieta, jednak na jej twarzy czas powoli zaczął zaznaczać swój ślad. Przesuszona skóra twarzy, przebarwienia i widoczne już zmarszczki dodają twarzy lat. Słabo zarysowane brwi, jasne i wąskie usta oraz głęboko osadzone oczy sprawiają, że twarz jest mało wyraźna. W metamorfozie postanowiliśmy więc zadbać o kondycję cery, wymodelować owal twarzy oraz podkreślić rysy makijażem permanentnym.

Aldona podczas zabiegów
W pierwszym etapie metamorfozy u Aldony wykonaliśmy zabiegi z medycyny estetycznej. Delikatnie pokreśliliśmy policzki i wymodelowaliśmy owal twarzy aparatem MAXIMUS. Rysy stały się wyraźniejsze a policzki wydatniejsze. Gęstość skóry poprawiliśmy dzięki zabiegom z udziałem lasera Fraxel. Pomógł on odmłodzić skórę i pozbyć się drobnych przebarwień. W redukcji sińców i nawilżeniu skóry wokół oczu pomogła mezoterapia preparatem Aquashine. Preparat ten doskonale redukuje plamy i przebarwienia skórne oraz doskonale nawilża i regeneruje cerę. Skóra wokół oczu Aldony stała się jaśniejsza już po pierwszym zabiegu. Aby pozbyć się pierwszych oznak starzenia u Aldony wykonaliśmy Botox na czole i wokół oczu. Czoło pozbyło się groźnych lwich zmarszczek a oczy kurzych łapek. Na koniec zadbaliśmy o piękne usta. Wypełniliśmy brudy nosowo-wargowe, podnieśliśmy kąciki ust oraz delikatnie wypełniliśmy usta preparatem Juvederm Volbella. Dzięki temu pozbyliśmy się niesymetryczności i uzyskaliśmy efekt jędrnych, pełnych i młodzieńczych ust.
Po serii zabiegów z medycyny estetycznej przyszedł czas na makijaż permanentny. W pierwszej kolejności zajęliśmy się brwiami, które były bardzo jasne i słabo widoczne. Wykonaliśmy delikatny makijaż metodą cieniowania i zaznaczyliśmy kształt łuku brwiowego. Podkreśliliśmy kreską górną i dolna oczy oraz nadaliśmy delikatny malinowy kolor ustom. W efekcie twarz Aldony stała się wyraźna, oczy zyskały głębię a usta stały się wyjątkowo kuszące.
Zobacz film z metamorfozy
aldona_przed_po_2
W finale Metamofrozy z Sharley zmieniliśmy uczesanie i kolor włosów. Z grzecznej i bardzo stonowanej fryzury zrezygnowaliśmy na rzecz rozwianej i romantycznej. Włosy w kolorze karmelu podkreśliły urodę Aldony a jaśniejsze końce rozświetliły twarz. Jeszcze tylko makijaż na koniec i oto Aldona w nowej skórze.
Aldona po Metamorfozie z Sharley