Agnieszka i Robert Obłąkowie ze Zduńskiej Woli
Slide background
Slide background

Mamy szczęście w życiu, i do ludzi, i do zdarzeń– twierdzą oboje. Pierwszy dowód? W morzu ludzi wypatrzyliśmy siebie i pasujemy razem jak ulał. Drugi: że udało się nam trafi ć na łamy „Claudii”, w dodatku w ramach tak niecodziennej akcji! Wszystko to, co się wydarzyło podczas niej, było chyba największą przygodą naszego życia.

Agnieszka i Robert po metamorfozie

Urodowa odnowa

W Miejskiej Farmie Piękności doktor Maciej Rogala za pomocą Surgilipsu wymodelował pani Agnieszce usta. Wstrzyknięcie Volumy (czyli gęstego kwasu hialuronowego) w okolicę kości policzkowych poprawiło proporcje twarzy, Botox zaś znakomicie wygładził czoło. Po mezoterapii igłowej i Cryolifcie skóra na dekolcie oraz biuście odzyskała jędrność i gładkość. Z kolei efekt wyszczuplenia ciała udało się uzyskać dzięki lipolizie (wstrzykiwaniu pod skórę specjalnej substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe). Połączono ją z zabiegami endermologii. Zbędne owłosienie usunięto podczas kilku sesji IPL. Na końcu zamknięto także rozszerzone i popękane naczynka na nogach.

Makijażowa sesja

Zabiegi w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley rozpoczęły się od… paznokci. Po manikiurze i pedikiurze przyszedł czas na makijaż trwały Conture Make-up, Long Time-Liner. Dzięki niemu rysy pani Agnieszki nabrały wyrazistości oraz zmysłowości. Delikatne ciemne kreski na górnych powiekach sprawiły, że oczy stały się większe, a spojrzenie bardziej seksowne. Lingeristka zaznaczyła też kontur ust i wzmocniła czerwień warg.

Na zabiegach urodowych

W Miejskiej Farmie Piękności zafundowano panu Robertowi wygładzanie zmarszczek Botoksem. O świeży koloryt cery zadbał Laser Peel. Nadmiar tłuszczyku z brzucha usunięto lipolizą, endermologią i zabiegami Slim Up.

Olśniewający uśmiech

Głównym problemem pani Agnieszki, oprócz koloru szkliwa, które wymagało rozjaśnienia, było stłoczenie zębów w górnej szczęce. Z tego powodu jeden z jej zębów wyrósł na podniebieniu, kieł zaś znalazł się w miejscu czwórki. Wymagało to poprawienia. Doktor Wojciech Ryncarz usunął z podniebienia zbędny ząb, a na resztę przednich założył korony pełnoceramiczne. Dzięki temu mógł skorygować nieprawidłowości i zadbać, by uśmiech naszej czytelniczki prezentował się perfekcyjnie.

U stomatologa

Pan Robert miał zadbane zęby. Jedyny problem stanowiły nawracające bóle wywołane dolnymi ósemkami. Zęby były zaklinowane pod dziąsłami, a to utrudniało ich czyszczenie. Dlatego trzeba było je usunąć. Dodatkowo jeden brakujący dolny ząb uzupełniono mostkiem ceramicznym.

W dobrym tonie

Naturalnie kręcone włosy pana Roberta wymagały regeneracji i oczyszczenia. Nieliczne siwe pasma pokryła farba tonująca Vero K-Pak Chrom, Joico. Kosmyki z tyłu i z góry skrócono, a boki mocno wystrzyżono. Agnieszce i Robertowi wyraźnie ubyło lat! Ona zmysłowa i jakże kobieca w portfelowej bluzce i sięgającej kolan spódnicy w kontrafałdy. On – niczym niesforny urwis – w zabawnym sweterku w paski i białych spodniach.

Podpowiedzi stylistki
Agnieszka powinna przede wszystkim zrezygnować z ciemnych kolorów, które niepotrzebnie dodają jej lat. Zachowawcze brązy i czerń radzę więc stosować z umiarem, raczej jako dodatek do ubrań w wesołych, soczystych tonacjach – w tych jest Agnieszce wyjątkowo do twarzy. Figura naszej bohaterki doskonale prezentuje się w tunikach i sukienkach z empirową talią. Znakomite też są dla niej sięgające bioder portfelowe bluzki, które ładnie eksponują piękny biust. Do tego polecam jej zakładać spódnice o kroju tulipana albo rybaczki (idealne na lato!). Oczywiście noszone z butami na obcasach, supermodnej platformie lub koturnie, które wysmuklają sylwetkę.
Agnieszka i Robert podczas zabiegów

On o Niej

Ta sama twarz, uśmiech, a kobieta inna! Jestem zachwycony, bo widzę, że Aga jest szczęśliwa. I do tego zaczęła nosić buty na obcasach! Przepiękną mam żonę,prawda?

Ona o Nim

Bruce, jak mówią na Roberta przyjaciele, to ideał, i tyle! A teraz jeszcze zaczął bawić się
modą. I nie boczy się już tak bardzo, kiedy ciągnę go do galerii handlowej!