Kamila i Robert Kowalscy z Warszawy
Slide background
Slide background

Byli na wakacjach, gdy przeglądając „Claudię”, zauważyli zapowiedź akcji. I leżąc na plaży, zgłoszenie wypełnili bez większej wiary w powodzenie („a, co nam szkodzi…”). Udało się, zostali zaproszeni na casting podczas kolejnego urlopu. A kilka miesięcy później zostali odmienieni. Bardziej, niż marzyli!

Kamila i Robert po metamorfozie

Na zabiegach

Doktor Maciej Rogala z Miejskiej Farmy Piękności rozpoczął od wygładzenia zmarszczek na czole zastrzykami z Botoksu. Kształt kości policzkowych skorygował za pomocą Volumy (gęsty kwas hialuronowy). Stan skóry twarzy poprawił Laser Peel. Zadbano także o gładkie i jędrne ciało pani Kamilii. Naczynka na nogach zostały zamknięte za pomocą IPL. Użyto go także do usuwania zbędnego owłosienia z nóg i strefy bikini. Nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, talii i ud usunięto lipolizą oraz zabiegami endermologii.

Makijaż na dłużej

Tak ładne i regularne rysy twarzy wymagały jedynie drobnego retuszu i podkreślenia. Idealnie nadawał się do tego makijaż trwały Conture Make-up, Long Time Liner. W Instytucie Sharley narysowano delikatne kreski na górnych powiekach, zaznaczono kontur warg, dodano im czerwieni.

Uśmiech jak marzenie

Doktor Ryncarz nie miał tym razem zbyt wiele pracy. Wykonał jedynie dokładne oczyszczanie
i lakowanie, czyli pokrył wszystkie zęby specjalnym lakierem. Preparat ten wypełnił naturalne bruzdy i szczeliny w szkliwie. Zapobiega to gromadzeniu się w tych miejscach resztek pokarmu, rozwojowi bakterii, a w konsekwencji powstawaniu próchnicy. Na koniec nadał zębom pani Kamilii jeszcze bielszy odcień bieli, rozjaśniając je żelem oraz lampą Beyond®.

Zdobione wzorem

Włosy pana Roberta, choć niezbyt gęste, były zadbane. Zmiany wymagała jedynie fryzura. Po zapuszczeniu pasm można było je wymodelować tak, aby poprawić kształt głowy. Dzięki zaś odpowiedniemu wycięciu zarostu wyszczuplono twarz. Po bokach i z tyłu głowy zrobiono brzytwą specjalny, modny wzór.

Wizyta u dentysty

Kilkanaście plomb wymagało wymiany! Rozległe ubytki wypełniono materiałem Kerr PREMISE, który, dzięki technologii trójfazowej, jest estetyczny, łatwo się poleruje i ma dużą odporność na mechaniczne uszkodzenia. Na przednie zęby założono licówki porcelanowe, aby skorygować ich kształt.

Odżywianie i nowy kolor

Wizyta w salonieSławka Zasłonki zaczęła się od gruntownej regeneracji pasm pani Kamilii kosmetykami z serii K-Pak, Joico. Potem wszystkie kosmyki zabarwiono na słoneczny blond farbą z serii Vero K-Pak Kolor, Joico. Następnie pojedyncze pasemka rozświetlono, całość zaś stonowano jasnym beżowym blondem z serii Vero K-Pak Chrom, Joico. Włosy nieco skrócono i wyrównano. Grzywkę obcięto asymetrycznie, a całość fryzury mocno wycieniowano. Na koniec, aby utrwalić uczesanie, spryskano je lakierem Protective Hair Spray.

Podpowiedzi stylistki
Nasza bohaterka jest zgrabna i szczupła, może więc w zasadzie nosić wszystko. Gorąco namawiam
ją jednak, by latem zrezygnowała ze stylu typowo sportowego na rzecz ubrań podkreślających kobiecość. Zwłaszcza że w tym sezonie moda wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pań, które lubią eksponować zmysłowe kształty. Kamilii szczególnie polecam supermodne kwieciste bluzki i sukienki za kolano (i te dopasowane do ciała, i te luźne) oraz powiewne, półprzejrzyste stroje w pastelowych kolorach – nasza bohaterka prezentuje się w nich znakomicie! Wygodne sportowe stroje radzę zostawić na weekendy i nieformalne okazje. URODA MĘSKA W Miejskiej Farmie po zabiegach Laser Peel i wygładzeniu linii na czole Botoksem przyszedł czas na zabiegi na ciało. Seria endermologii i lipoliza wyszczupliły brzuch i pas. Wygląd włosów poprawiła zaś mezoterapia skóry głowy.
Kamila i Robert podczas zabiegów

On o Niej

Akcja wydobyła z niej to, co najpiękniejsze. I dodała jej pewności siebie, która się pojawia, gdy jest się tak kompletnie zadbanym. Korzyść dla mnie? Mniej czasu spędza rankami przed lustrem, a więcej ze mną.

Ona o Nim

Nie mogę się na niego napatrzeć! On też jest zachwycony. Widzę to. Najbardziej cieszy się z pięknych zębów. Teraz są idealne. Stale je odsłania w uśmiechu. I ten jego brzuszek… Wrócił do dawnych kształtów! Robert ma też zrobiony doskonały manikiur i pedikiur. W ogóle jest teraz z niego taki przystojniak, że chyba zacznę się obawiać zazdrosnych spojrzeń innych kobiet! :)