Małgorzata Kowalczyk i Waldek Kowolik ze Szczecina
Slide background
Slide background

On ma do swojego wyglądu jedno zastrzeżenie, ona ciut więcej. A w czerwcu tego roku – po ośmiu latach bycia razem – planują ślub! Akcja „Claudii” spadła im więc jak z nieba. Nie mogli się doczekać, jakiż to wygląd wymyślą im nasi eksperci, i to tuż przed najważniejszym dniem w ich życiu.

Małgorzata i Waldek po metamorfozie

Seria zabiegów

W Miejskiej Farmie Piękności zmarszczki wokół oczu wygładzono Botoksem, a kształt górnej wargi poprawiono, wstrzykując w nią gęsty kwas hialuronowy (Surgilips). Przebarwienia po solarium skutecznie rozjaśnił Cosmelan. Skóra na dekolcie zaś odzyskała jędrność i ładny koloryt dzięki mezoterapii (NCTF). Z kolei cellulit zmniejszył się po zabiegach endermologii oraz TMT.

Najtrudniej zacząć

Pani dietetyczka zaproponowała czytelniczce zmianę sposobu odżywiania się i dietę 1200 kcal. Obowiązkowe było śniadanie, potem drugie, obiad, podwieczorek i kolacja. Przekąski i wieczorne podjadanie wykluczone! W ciągu 6 tygodni pani Małgosia schudła 4 kg. A to dopiero początek.

Nowa fryzura

Włosy pana Waldka były w dobrym stanie. Potrzebowały tylko nawilżenia i dodania blasku. Z tym zadaniem świetnie poradziły sobie kosmetyki Moisture Recovery, Joico. Najważniejsze okazało się odpowiednie obcięcie pasm, by poprawić nieco kształt głowy. Kosmyki na górze pozostawiono dłuższe, boki mocno wycieniowano. Dzięki temu wystarczyło jedynie lekko nastroszyć włosy na czubku głowy, używając pasty modelującej Molder, Joico, by ułożyć stylową fryzurę.

Filmowy uśmiech

Zęby pana Waldka miały liczne przebarwienia polekowe, których usunięcie jest najtrudniejsze. Zastosowano podwójne wybielanie: metodą nakładkową w domu i lampą Beyond® w gabinecie. Cofnięte zęby boczne dawały efekt „króliczych jedynek”. Dzięki nałożeniu porcelanowych licówek poprawiono ich kształt i linię całego uśmiechu.

Drobne poprawki

Pani Małgosia ma ładne rysy twarzy i zmysłowe usta. Dlatego już bardzo delikatny makijaż trwały Conture Make-up, Long Time Liner, wykonany w Instytucie Sharley, dodał jej blasku. Kreski na górnych powiekach spowodowały, że oczy wydają się większe, a zarys ust wyraźniejszy.

Spełnione marzenia

U pani Małgosi rozjaśnienie ciemnej jedynki wymagało włożenia preparatu wybielającego do wnętrza zęba i mocnego wybielania lampą Beyond®. Po usunięciu uszkodzonej dolnej szóstki zastosowano implantację natychmiastową. Od razu wstawiono implant XIVE®, który dzięki swojej budowie mógł zostać prowizorycznie obciążony koronką. Pacjentka więc ani przez chwilę nie odczuła braku zęba.

Uroda po męsku

Sesję w Miejskiej Farmie Piękności rozpoczęły zabiegi mikrodermabrazji i oczyszczania. Dzięki temu cera odzyskała jednolity, jasny koloryt, a zaskórniki usunięto. Widoczne pod skórą popękane naczynka zamknięto laserem, głęboką regenerację zaś zapewniło fotoodmładzanie. Uzupełnieniem sesji był zabieg wstrzykiwania Botoksu w linie wokół oczu, na czole i w tzw. lwią zmarszczkę.

Mężczyźni wolą brąz

Pani Małgosia miała źle wycieniowane i zniszczone balejażem włosy. Po regeneracji kosmetykami K-Pak Joico nałożono farbę w odcieniu ciemnobeżowego brązu i zrobiono jaśniejsze pasmka. Kosmyki skrócono i mocno wycieniowano, a grzywce nadano kształt asymetryczny. Włosy wygładzono kremem

Podpowiedzi Stylistki
Pan Waldek powinien unikać zbytniej nonszalancji, jak również wąskichi długich T-shirtów, które deformują jego sylwetkę. Znacznie lepiej wygląda, gdy na prosty podkoszulek narzuci marynarkę lub rozpiętą, dłuższą koszulę. Świetnie prezentuje się też w garniturze.
Małgorzata i Waldek podczas zabiegów

On o Niej

Ona nie tylko ma więcej blasku, Gosia świeci! Jest brylantem, dzięki akcji idealnie oszlifowanym. I choć odchudza się połowę życia, to dzisiaj widać efekty. Nie jest źle. Zawsze mi się podobała, ale teraz…

Ona o Nim

Całkiem inny facet! Świetnie wygląda i chyba wie o tym, choć się do tego nie przyzna. Oj, chyba będę musiała go teraz pilnować! (śmiech)