Agata Jakóbczyk
Slide background
Slide background

”Pulchna, zwyczajna” – jeszcze niedawno tak o sobie mówiła. A teraz? Sama zauważa, że przyciąga męskie spojrzenie. Zaczęła chodzić na dyskoteki. I śmieje się, że teraz ma wzięcie nawet u dwudziestolatków! ”Jestem samotna, mieszkam tylko z mamą. Z wykształcenia jestem magistrem ochrony środowiska, ale interesuje się florystyka, aranżacja wnętrz i witrażem. W moim wyglądzie najbardziej przeszkadza mi…. pojedynczość. Nie podobam się sobie, czuję się gorsza, nie warta uwagi. Zwłaszcza w porównaniu z tymi ślicznymi, szczupłymi dziewczynami, dla których bywałam porzucana przez moich mężczyzn…”

Agata po metamorfozie

DIAGNOZA

Cera: bardzo zanieczyszczona, kłopoty z zaskórnikami. Wyraźne zmarszczki wokół oczu i bruzdy nosowo-wargowe. Widoczny zarost na brodzie (problemy hormonalne). Niezbyt ładny kształt nosa i za wąska górna warga.

Ciało: problemy z jego jędrnością i elastycznością skóry, zaawansowany, widoczny cellulit. Spora nadwaga deformująca sylwetkę.

ZABIEGI W SALONIE

Makijaż trwały Conture Make-up, Long Time Liner rozpoczął serię zabiegów w instytucie Sharley. Kosmetyczka podkreśliła kontur ust, narysował linie wokół oczu i zaznaczyła kształt brwi. Mocno zanieczyszczoną, zszarzałą i matowa skórę pani Agaty oczyszczono dzięki mikrodermabrazji. Wykonano ja nowoczesnym aparatem skin Jest, który „ściera” naskórek za pomocą drobniutkich kryształków tlenku glinu. Po zabiegu cera stała się świeża, czysta oraz pełna blasku.

WRESZCIE KTOŚ MNIE ZMUSIŁ DO ĆWICZEŃ

Nie da się ukryć: wysiłek fizyczny nie był dotąd moim hobby. Jednak po godzinach spędzonych w Sharleyu zaczęłam zmieniać zdanie. Każde z zalecanych ćwiczeń na siłowni naprawdę sprawiało mi przyjemność! I szybko zauważyłam efekt. Poprawiła mi się jędrność pupy i ud, rozleniwionych siedzeniem przy komputerze oraz rozmiękczona liposukcją. Oczywiście najbardziej podobały mi się zabiegi przy użyciu maszyn jak z kosmosu. No i jacuzzi. Masowane były nie tylko moje mięśnie, ale także … mózg! Całe zmęczenie ze mnie odpływało. Ja leżałam w błogostanie, błogostanie moje ciało stawało się bardziej napięte. Czułam, jak zmniejsza mi się obwód ud, znika uczucie ciężkości…

KONIEC MOJEGO DRAMATU

Kto zna ten problem, wie, że może zmienić życie w koszmar. Wskutek zmian hormonalnych na brodzie rosły mi włoski. Nie pomagał żaden wosk ani krem; wyskubywanie ich zajmowało mi 30 min dziennie. A one i tak uparcie rosły dalej. Tymczasem wystarczył jeden zabieg laserem – średnio miły, ale niebolesny – i mam gładka skórę! Boże jaka jestem teraz szczęśliwa. Wiem, że trzeba go będzie powtarzać, już kupiłam sobie świnkę –skarbonkę na ten cel. Zachwycona jestem też pozostałymi zabiegami. Kilka zastrzyków nie mam zmarszczek! Wraz z nimi zniknął gdzieś mój zmęczony i smutny wyraz twarzy. Odrobina botoxu i podniosły mi się powieki – mam wrażenie, że teraz więcej widzę! Spełniło się też moje marzenie o pełnej górnej wardze (to zasługa kwasu hialuronowego). Nareszcie mam ładne usta!

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Kurze łapki wokół oczu zostały zlikwidowane zastrzykami z botoxu. Bruzdę nosowo-wargową wygładzono kwasem hialuronowym (Surgiderm 30). Następnie zajęto się rosnącymi na brodzie włoskami. Usunięto je za pomocą lasera neodymowo-yagowego. W górną wargę wstrzyknięto Restylane.

ZAJĘCIA W SIŁOWNI

W przywracaniu sprężystości i jędrności ciału pani Agaty niezrównane okazało się urządzenie Hypoxi Trainer. To specjalna tuba wytwarzająca podciśnienie, ze stacjonarnym rowerem w środku. Pedałuje się na nim na leżąco, a ćwiczenie przyspiesza spalanie tłuszczu. Trener opracował też indywidualny program ćwiczeń wzmacniających mięśnie i wyszczuplających sylwetkę.

Agata podczas zabiegów