Grażyna Oleksik-Kobylińska
Slide background
Slide background

„Bardzo chciałam wziąć udział w waszej akcji. Wiem, jak wizerunek kobiety może zmienić odpowiednia fryzura czy makijaż. Mieszkam w małym mieście i na co dzień pracuję z młodzieżą (jestem nauczycielką matematyki w szkole średniej). Nie chcę być przez nią postrzegana jako „stara okularnica”. Pragnę być piękna dla moich dzieci, męża, otoczenia, ale przede wszystkim dla samej siebie”.
Do udziału w programie panią Grażynę namówiła 16-letnia córka. To ona była pierwszą osobą, która dowiedziała się, że mamie się udało. I choć obie się bardzo z tego cieszyły, pani Grażyna zaczęła mieć obawy. Jak to przyjmie jej otoczenie? Uczniowie? – Klasę poinformowała podczas godziny wychowawczej. Byli zaskoczeni. Ale po chwili wyrazili pełne poparcie.

Grażyna po metamorfozie

DIAGNOZA

Cera: sucha, matowa i słabo odżywiona. W kącikach oczu wyraźne kurze łapki, na czole widoczne poziome zmarszczki. Głębokie bruzdy nosowo-wargowe i lekko opadające kąciki ust.

Ciało: przesuszony naskórek. Krążenie krwi w naczyniach podskórnych spowolnione, przez co utrudnione zostało dostarczanie tlenu do komórek skóry, więc zakłócone są procesy spalania tłuszczu i usuwania toksyn z organizmu. Początki cellulitu.

CHWILE PRZYJEMNOŚCI DLA CIAŁA

Godzinny zabieg Ogień Pustyni – Desert Heat Pevonia Botanica dostarczył pozbawionemu jędrności ciału substancji mineralnych. Zwieńczeniem był seans Body Mix, łączący elementy krioterapii, masażu ciśnieniowego, fotostymulacji i lasera, który zwalcza cellulit.

U LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lekarz postanowił usunąć drobne linie i przebarwienia za pomocą lasera do fotoodmładzania. W większe zmarszczki na czole i wokół oczu wstrzyknął Botox. Najwięcej pracy wymagały bruzdy nosowo-wargowe. By je wygładzić użył kwasu hialuronowego w postaci żelu (Surgiderm 30).

POD CZUŁĄ OPIEKĄ KOSMETYCZKI

Akcję odmładzania rozpoczęliśmy od wykonania makijażu trwałego Conture Make-up, Long Time Liner. Dzięki temu rysy nabrały wyrazistości, usta stały się pełniejsze, brwi zyskały zaś perfekcyjny kształt. Potem przyszedł czas na gimnastykę twarzy. Podczas zabiegu izolizy na twarzy pani Grażyny zostały umieszczone elektrody, przez które przepływały impulsy elektryczne o różnej częstotliwości. Powodowały one kurczenie się mięśni, a w efekcie ich ujędrnianie. Zabieg pomógł również dotlenić matową skórę i poprawić owal twarzy. Jednak sucha cera pani Grażyny potrzebowała jeszcze sporej dawki witamin. Wprowadzono je w naskórek podczas seansu Cryolift za pomocą specjalnej głowicy chłodzącej. Podczas odmładzania wykorzystano też działanie ultradźwięków, które przyspieszają zachodzące w skórze procesy regeneracji i odnowy. W rezultacie stała się ona bardziej sprężysta i elastyczna.

Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Podobnie jak w przypadku wygładzenia zmarszczek za pomocą zastrzyków.-Nie lubię nakłuć, bo się ich boję. Ale widząc, jakie dają efekty, mogłabym tu przychodzić co roku Głębokie zmarszczki wokół oczu i na czole wymagały wygładzenia zastrzykami z Botoxu. Laserem zamknięto liczne popękane naczynka na twarzy.

Grażyna podczas zabiegów