Stanisława Zielińska
Slide background
Slide background

”Wasza akcja to coś specjalnie dla mnie! Jestem artystką cyrkową, a od pary lat prowadzę drink bar. Przede wszystkim jednak opiekuję się trzema córkami (najstarsza ma 6 lat, najmłodsza 5 miesięcy). Wolny czas spędzam z rodziną, która absorbuje mnie całkowicie. Nie mam czasu o dbanie o siebie. Najbardziej denerwuje mnie mój brzuch oraz zęby, które nie są już takie białe jak kiedyś.”

Stanisława po metamorfozie

DIAGNOZA

Cera: naczyniowa, nieco przesuszona, z wyraźnymi bruzdami nosowo-wargowymi oraz kurzymi łapkami wokół oczu i drobnymi liniami na czole. Wyraźne, posłonecze przebarwienia. Opadające, proste łuki brwiowe nadają oczom smutny, poważny wyraz, a duży nos zakłóca proporcje twarzy.

Ciało: skóra mocno przesuszona, mało elastyczny naskórek. Ciału brak sprężystości. Uda, brzuch i pośladki z początkami cellulitu

UPIĘKSZANIE TWARZY W GABINECIE

Makijaż trwały był pierwszym zabiegiem, jaki wykonano u pani Stanisławy. – Że też sama nie wpadłam na taki pomysł. Teraz wyglądam żywiej, wyraźniej – mówiła. Mąż który przez cały czas czekał na nią pod gabinetem, na widok umalowanej żony nie ukrywał zachwytu. Powtarzał, że wygląda „super, po prostu super”. – Tak też się czułam podczas zabiegów w Sharley – dodaje pani Zielińska. – To wielka przyjemność. Byłam masowana, głaskana, kremowana, a kosmetyki miały taki piękny zapach. I jeszcze z głośników sączyła się kojąca muzyka.

WIELKIE SPALANIE I UJĘDRNIANIE

Zabiegi na ciało rozpoczęły się od treningu Hypoxi. To ćwiczenia na bieżni, wykonywane w specjalnym kombinezonie, które modelują sylwetkę. Ujędrnieniu służy też Mezoterapia. W brzuch i uda wstrzykuje się wyciąg z zielonej kawy, przyspieszający spalanie tłuszczu.

NIE TAKI ZASTRZYK STRASZNY

Panie, które przede mną miały Botox, mówiły, że zastrzyki są bolesne. Byłam tym tak wystraszona, że pani doktor na wszelki wypadek dała mi znieczulenie…przed znieczuleniem! Jak dziecku-śmieje się pani Zielińska. – Niewygody zaznałam dopiero po zabiegu: przez kilka godzin musiałam trzymać twarz w pionie, żeby płyn się nie przemieszczał.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zastrzyki z Botoxu wygładziły kurze łapki. W bruzdę nosowo-wargową pani doktor wstrzyknęła kwas hialuronowy (Surgiderm 30). Aby poprawić jędrność skóry twarzy i szyi, wykonała też Mezolit, czyli ostrzykiwanie skóry koktajlem substancji pobudzających produkcję kolagenu.

W SALONIE

Po makijażu trwałym Conture Make-up, Long Time Liner, usta, oczy i brwi są ładnie podkreślone. By nawilżyć i odświeżyć skórę, kosmetyczka wybrała zabieg glicopeel i nałożyła na twarz kwas glikolowy. Potem wykonała drenaż limfatyczny za pomocą prądu, a na zakończenie nałożyła maskę na naczynka RS2, Pevonii Botanici

Stanisława podczas zabiegów