Monika Czarnecka
Monika ma 26 lat. Jako pedagog zawodowo pracuje z najmłodszymi, a w życiu prywatnym jest mamą 2,5 letniego Kacperka. Swój wolny czas spędza z rodziną. Monika podejmowała wiele prób odchudzania. Wszystkie kończyły się niepowodzeniem albo efektem jojo. Do Metamorfozy „Szczupła i piękna z Sharley” wybraliśmy ją dlatego, że urzekło nas jej zdeterminowanie do tego by być szczupłą i piękną. Monika powiedziała nam, że zrobi wszystko by sprostać wyzwaniu i w 4 miesiące zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
monika_przed_po_ok
Monika po Metamorfozie
Przebieg metamorfozy
metamorfoza_sharley_monika3

Test genetyczny i opieka dietetyka

Na początku Metamorfozy Moniki ułożyliśmy dokładny plan działań. Podstawą do działania było wykonanie testu genetycznego Genodiet Completo. Dzięki niemu uzyskaliśmy mapę, po której mogliśmy się poruszać. Monika otrzymała odpowiedzi na pytania nurtujące ją od dawna. Dlaczego pomimo wielu prób odchudzania nigdy nie udało jej się efektywnie schudnąć? Okazało się, że źle się odżywiała. Monika ma upośledzony metabolizm węglowodanów i tłuszczy zwierzęcych. W pierwszej kolejności musi więc odrzucić tłuszcze zwierzęce, niektóre gatunki mięsa, z którymi organizm nie może sobie poradzić oraz musimy zadbać o dobą jakość węglowodanów. Monika otrzymała od nas szczegółowe informacje dotyczące komponowania diety, wyboru składników i ich proporcji. Przez 4 miesiące pozostawała pod stałym nadzorem dietetyka Sharley.

Trening z osobistym trenerem fitness

Racjonalne i efektywne odchudzanie nie może się odbyć bez dobrego treningu. Monika otrzymała od nas opiekę osobistego trenera i przez 3 miesiące ćwiczyła z nim 5 razy w tygodniu. Co tydzień jej ciało stawało się szczuplejsze i bardziej jędrne. W pomiarach dietetyka z przyjemnością obserwowaliśmy ubytek tkanki tłuszczowej. Na początku metamorfozy Monika miała 34,5% tkanki tłuszczowej. W trakcie trwania metamorfozy udało się zredukować ją do 26%.

monika_przed_po_sierpien_bok kopia

Medycyna estetyczna

Do walki z tkanką tłuszczową i cellulitem użyliśmy mocnego wsparcia w postaci zabiegów z medycyny estetycznej. U Moniki wykonaliśmy serię zabiegów lipolizy, która pomagała rozbić tkankę tłuszczową. Lipolizę zastosowaliśmy na obszarze:

  • brzuch
  • pośladki
  • uda
  • ramiona
  • kolana
Na podbródek i twarz zastosowaliśmy mezoterapię. U Moniki wykonaliśmy również serię zabiegów z mezoterapii mających na celu leczenie cellulitu. Na brzuchu i udach zastosowaliśmy również preparaty zmniejszające rozstępy. Po 3 miesiącach regularnych zabiegów Monika mogła pochwalić się znaczną utratą tkanki tłuszczowej, redukcją cellilitu i rozstępów.

Pielęgnacja, wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

Równolegle z treningiem i zabiegami z medycyny estetycznej wykonywaliśmy u Moniki zabiegi pielęgnujące na ciało. Działanie lipolizy i mezoterapii wsparliśmy wyszczuplającymi zabiegami z użyciem najnowocześniejszego sprzętu na rynku. W rozbijaniu i usuwaniu tkanki tłuszczowej pomogły zabiegi aparatami DuoLith i Maximus. Monika korzystała również z masaży i drenażu limfatycznego, które pomagały usuwać pozostałości przemiany materii i ujędrniać ciało.

Makijaż permanentny i stylizacja

Zadbaliśmy nie tylko o sylwetkę ale i o urodę Moniki. Wykonaliśmy u niej makijaż permanentny oczu i brwi. Dzięki niemu twarz Moniki stała się bardziej wyraźna a spojrzenie głębsze. Zmieniliśmy również kolor i uczesanie włosów, dzięki czemu Monika wyglądała bardziej kobieco. Na koniec manicure, pedicure i make-up i porady stylistki.

Podsumowanie metamorfozy – wyniki

W wyniku metamorfozy „Szczupła i piękna z Sharley” Monika schudła 14,5kg! W talii straciła aż 32 centymetry! Z rozmiaru 44 zeszła do rozmiaru 36/38. Schudła, wypiękniała i stała się inną kobietą. Kobietą pełną energii, pasji i uroku osobistego. Porównajcie wymiary Moniki:

Waga - 74.5kg
Obwód pod biustem - 85cm
Obwód bioder - 112cm
Obwód talii - 107cm
Obwód ramienia - 40cm
Obwód uda - 65cm
Tkanka tłuszczowa - 34.5%
Waga - 60kg
Obwód pod biustem - 76cm
Obwód bioder - 94cm
Obwód talii - 75cm
Obwód ramienia - 28cm
Obwód uda - 52cm
Tkanka tłuszczowa - 26%
Monika podczas zabiegów

Zobacz zapis przebiegu Metamorfozy