Zapraszamy do świata piękna
magda_bogulak
Sharley to oaza spokoju, źródło piękna i zdrowia kobiety. Przyjdź do nas a zadbamy o Twoje zdrowie i urodę. Najlepsi specjaliści kosmetologii i lekarze dermatolodzy zadbają o to, aby twoja cera była promienna i zdrowa. Nasi specjaliści od odchudzania i pielęgnacji ciała zadbają o to, abyś wyglądała szczupło i pięknie. U nas możesz wykonać test genetyczny, według którego dietetycy ułożą dietę specjalnie dla ciebie. Nasi specjaliści od pielęgnacji ciała pomogą Ci wysmuklić sylwetkę. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do modelowania sylwetki i pielęgnacji ciała. Instytut Sharley to najlepsi specjaliści w makijażu permanentnym. Wykonujemy go już prawie 20 lat! Dzięki niemu możesz podkreślić swoją urodę lub zamaskować niedoskonałości na skórze. W Instytucie Sharley możemy dla Ciebie zatrzymać, a nawet cofnąć czas, bo jesteśmy profesjonalistami. Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku a do kwestii zdrowia i urody podchodzimy holistycznie. Instytut Sharley szczyci się mianem jednego z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Mamy światowej klasy specjalistów oraz najlepsze na rynku urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci profesjonalne, efektowne i zarazem bezpieczne zabiegi. Zapomnij o zmarszczkach, niedoskonałościach skóry i upływającym czasie! Nowoczesne lasery, najlepsze wypełniacze i doskonali lekarze medycyny estetycznej – oto klucz do Twojej młodości.
Sharley zmienił życie wielu osób na lepsze. Jesteśmy mistrzami metamorfoz w Polsce. Pomagamy kobietom wydobywać ich naturalne piękno i pielęgnować młodość.

Dołącz do szczęśliwych klientów Sharley!

Poznaj naszą ofertę >

Spełnij swoje marzenia

Jako mała dziewczynka pragnęłam zmieniać świat na bardziej kolorowy, piękniejszy– mówi założycielka Instytutu Magdalena Bogulak. Po latach udało mi się wyczarować Instytut Sharley, który jest dla mnie osobistym i zawodowym spełnieniem.Teraz Sharley pomaga innym kobietom spełniać marzenia o lepszym i piękniejszym życiu. Dla każdej z nas atrakcyjny wygląd ma bowiem olbrzymie znaczenie. Wzmacnia poczucie własnej wartości, poprawia samopoczucie, pomaga osiągać sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Poczuj się jak gwiazda

Sharley to miejsce, w którym rozkwita uroda kobiety – mówi o nas życzliwie Kora. To dotknięcie tajemnicy kobiecości w jedyny i niepowtarzalny sposób – dodaje Agata Młynarska. Danuta Stenka urywa się z rzeczywistości i pędzi tu po chwilę wakacji w ciągu dnia, bo jak twierdzi Edyta Herbuś każda wizyta jest ukojeniem dla ciała i duszy. Przekraczając próg naszego Instytutu Ty również poczujesz się jak gwiazda. Każda klientka jest bowiem dla nas wyzwaniem takim, jakim potrafi być tylko kobieta, która niczym diament jest piękna z natury, ale wymaga również odpowiedniej oprawy. Oddaj się w nasze ręce, a zalśnisz pełnym blaskiem.

Zaufaj profesjonalistom

W Instytucie Sharley zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także pełnym bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje uznanych specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły i nagrody oraz liczne publikacje w prasie kobiecej. Od początku swojego istnienia Instytut Sharley jest kreatorem nowych trendów na rynku kosmetycznym, ekspertem metamorfoz i pionierem wielu akcji promujących zdrowie i urodę kobiety.

Odpręż ciało i umysł

Sharley działa nie tylko na ciało, ale również na wszystkie zmysły. Piękne otoczenie jasnych barw i zawsze świeżych kwiatów cieszy oczy. Wokół roznosi się przyjemny, odświeżający zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera łagodna, relaksująca muzyka. Choć zlokalizowany w centrum Warszawy, Instytut pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia.

Historia Instytutu Sharley
Instytut Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA został założony w 1996 roku przez Magdalenę Bogulak, która chcąc sprostać światowym standardom kosmetyki położyła główny nacisk na holistyczne podejście do spraw zdrowia i urody.

Posiadając jedną z najszerszych ofert na polskim rynku kosmetycznym Sharley od początku wyznaczał trendy oferując najnowocześniejsze zabiegi, najbardziej zaawansowany sprzęt i najlepszych fachowców. Instytut szybko wyrobił sobie markę znaną i cenioną w środowisku kultury i biznesu. Zyskał również uznanie mediów będąc jednym z najczęściej rekomendowanych salonów (ponad 2000 publikacji).

Instytut zawsze chętnie angażował się w rozmaite akcje poświęcone zdrowiu i urodzie. Byliśmy między innymi pionierem spektakularnych metamorfoz. Z naszym aktywnym udziałem odbył się pierwszy ogólnopolski program metamorfoz „10 lat mniej” organizowany wspólnie ze stacją TVN i magazynem „Claudia”.

Zorganizowaliśmy ponad 80 konferencji prasowych. Na nasze zaproszenie przyjechało do Polski ponad 40 wybitnych międzynarodowych ekspertów z dziedziny kosmetologii, linergistyki, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i stylizacji fryzur. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy ofertę śledząc oraz zaszczepiając na rodzimym gruncie najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

Osiągnięcia Instytutu Sharley
 • 1997 – „Super Salon” – nagroda za „Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce”
 • 1998 – Licencje trenerskie Long Time Liner® Conture® Make-up
 • 1999 – Magdalena Bogulak laureatką plebiscytu „100 Polek” prestiżowego miesięcznika „Pani”
 • 2000 – Specjalne wyróżnienie dla Magdaleny Bogulak w uznaniu zasług dla promocji zdrowia w konkursie „Dama Biznesu 2000” organizowanym przez miesięcznik „Zwierciadło”
 • 2001 – „Dyplom Ludzi Wielkiego Serca” przyznany przez Fundację Hanny Bakuły za pomoc dzieciom z domów dziecka
 • 2001 – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2002 – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2003 – Najlepszy Salon Urody w Polsce ostatnich 10-ciu lat
 • 2003 – I miejsce w kategorii „Usługi” VI edycji konkursu „Warszawski Znak Jakości”
 • 2004 – udział w jury Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2004 – Nagroda „The Best” Skin Jet Professional Cosmetic–Medicin–Wellness za profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki
 • 2004 – Nagroda specjalna od firmy Supernova za profesjonalizm, innowacyjność oraz wprowadzanie najwyższych standardów w kosmetyce
 • 2006 – Udział w pierwszym ogólnopolskim programie Metamorfozy „10 lat mniej w 10 dni”, wspólnie z „Claudią” i telewizją TVN
 • 2009 – Tytuł Elite Linergist dla Magdalena Bogulak świadczący o najwyższej jakości usług makijażu trwałego
 • 2010 – Kobiera Roku Glamour – nagroda specjalna miesięcznika „Glamour” dla Magdaleny Bogulak za promowanie piękna w stylu glamour
 • 2010 – Tytuł Elite Linergist dla linergistek z Instytutu Sharley, które jako pierwsze w Polsce zdobyły go tak dużą grupą
 • 2012 – trzy główne miejsca na I Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym w Warszawie
 • 2013 – nagroda „Najlepszy Salon ostatniego 20-lecia”
Mistrzynie makijażu permanentnego
Nagrody
Dyplomy