Podczas moich wypraw na krańce świata daję z siebie maksimum! Przez to mój organizm i ciało często narażone są na działanie ekstremalnych czynników, takich jak bardzo niska temperatura, palące słońce, poza tym - w podróży nie dosypiam, nie dojadam... Dlatego kiedy wracam do Polski kieruję się prosto do Sharleya, gdzie nad moją duszą i ciałem czuwają wyjątkowi specjaliści. Tylko dzięki nim wracam do formy. I znów czuję się kobietą :-) Polecam!
Martyna Wojciechowska
Sharley to miejsce, w którym rozkwita uroda kobiety.
kora
Kora
Sharley to magiczne miejsce... Każda wizyta jest ukojeniem dla ciała i duszy. Nie można wyobrazić sobie piękniejszego odpoczynku niż masaż w utulających właściwościach tego miejsca, w akompaniamencie relaksacyjnych dźwięków i zapachów. Uwielbiam po ciężkiej pracy oddać się w profesjonalne ręce, których dotyk sprawia, że za każdym razem kobieta czuje się piękniejsza... Dziękuję za cudną energię, opiekę i profesjonalizm. Pozdrawiam.
edyta_herbus
Edyta Herbuś
Uwielbiam to miejsce. Urywam się z rzeczywistości i pędzę tam po chwilę wakacji w ciągu dnia. Spokój, sącząca się muzyka, zapach i pełne poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że podczas zabiegów odpływam, zasypiam jak dziecko. I, jak dziecko, nie mogę się doczekać kolejnych "wakacji" :-)
stenka
Danuta Stenka
Robię co mogę, żeby wyglądać dobrze. Tutaj znalazlam miesce, w którym robią to dobrze. Pozdrawiam gorąco!
Iza Kuna
Sharley to moje ukochane miejsce w Warszawie, gdzie oddaję się z pełną wiarą w ręce dziewczyn, które zrobią wszystko, żebym dobrze wyglądała. Dbają o moją twarz, ręce, nogi i ciało. W Sharley’u odzyskuję wiarę w siebie, to miejsce mojego wyciszenia i relaksu. Pozdrawiam.
bozena_dykiel
Bożena Dykiel
Sharley - miejsce magiczne, gdzie profesjonalizm i wiedza łączy się™ z pasją. Całusy
gabryjelska
Renata Gabryjelska
Sharley to połączenie profesjonalizmu i ciepła, a to lubię najbardziej.To tu znajduję czas tylko dla siebie, o który tak dzisiaj trudno.Przy muzyce rozkwita moja dusza, a tu rozkwita moje ciało...
Patrycja Markowska
Najchętniej zamieszkałabym w Sharleyu i w ogóle z niego nie wychodziła... Uwielbiam to miejsce i ludzi, którzy je tworzą, bo dzięki nim jest tak niezwykle cudowne.... Przekonajcie się Państwo " na własnej skórze"! Warto! :)
Magdalena Wójcik
Czas spędzony na zabiegach w Sharleyu to moja najlepsza inwestycja na przyszłość! Polecam wszystkim!!!
e_zajacowna_
Elżbieta Zającówna