Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Tylko u nas możesz kupić wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, który powstał według autorskiej receptury Magdy Bogulak, właścicielki Kliniki Sharley. Krem powstał w okazji 20-lecia powstania Kliniki Sharley i jest wyjątkowym odmładzającym skórę eliksirem opartym tylko na naturalnych składnikach.

Krem jest wynikiem 20 lat doświadczenia w profesjonalnej kosmetologii. To nasze ogromne doświadczenie nauczyło nas, że matka natura jest naszym największym sprzymierzeńcem w dbaniu o zdrowie i urodę kobiet. Dlatego, aby zachować jej oryginalne formuły w naszym eliksirze, sięgnęliśmy po ultra nowoczesną technologię. Składniki aktywne kremu zostały pozyskane w sposób gwarantujący ich największą biologiczną czystość, maksimum naturalnych właściwości oraz pełne bezpieczeństwo dla skóry, także tej skłonnej do podrażnień i alergii.

Krem ma działanie regeneracyjne, odżywcze i liftingujące. Już po miesiącu regularnego stosowania zobaczysz, że Twoje zmarszczki znacznie się spłyciły.

Krem możesz kupić w zestawie z biżuterią gratis na miejscu w Klinice lub online. Więcej informacji na temat kremu oraz zakupy online: www.youthelixir.pl