Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Warsztaty robienia kosmetyków naturalnych

Rozpocznij własną przygodę z aromakosmetyką

Chcesz dbać o cerę w bardziej naturalny sposób? Nie potrzebujesz konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, a jedynie czystych i skutecznych substancji aktywnych? Zapraszamy na warsztaty robienia kosmetyków naturalnych w Klinice Sharley!

Co dadzą ci warsztaty robienia kosmetyków naturalnych?

Poznasz praktyczne zastosowanie kilku ważnych olejków eterycznych. Nauczysz się ich łączenia z innymi komponentami oraz wykonasz dla siebie 3 kosmetyki: krem do twarzy, masełko do ciała oraz serum aromaterapeutyczne. Wszystkie półprodukty, słoiczki i akcesoria zapewniamy w cenie warsztatów. Spotkanie odbywa się w przyjemnej atmosferze odprężenia i relaksu. Korzystamy z sauny i jacuzzi, popijając pyszne ziołowe herbatki. A na koniec wmasowujemy w skórę swoje nowe naturalne kosmetyki. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzymuje 10% rabatu na wybrany zabieg aromaterapeutyczny lub aromakosmetyczny z oferty Kliniki Sharley.

Jak zapisać się na warsztaty robienia kosmetyków naturalnych?

Warsztaty robienia kosmetyków w Klinice Sharley organizujemy, gdy zbierze się grupa co najmniej trzech zainteresowanych osób. Zgłoś nam telefonicznie chęć udziału, a my powiadomimy cię o terminie, gdy skompletujemy grupę. A najlepiej namów przyjaciółki lub rodzinę i zapiszcie się całą ekipą.

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Małgosia Niedźwiecka: malgosia.niedzwiecka@gmail.com, tel. 660 411 778

Cena warsztatów: 480 PLN/osoba