Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Pedicure

Świat u Twoich stóp

Zapomnij na chwilę o codziennych sprawach i pozwól, aby świat skoncentrował się wokół Twoich stóp. Wyciągnij się wygodnie i zrelaksuj, a my zrobimy swoje.
Podczas pedicure’u w Instytucie Sharley Twoje stopy zapomną, co to znaczy twardo stąpać po ziemi. Usuniemy z nich zrogowaciały naskórek (pedicure zwykły), a w razie potrzeby również odciski, modzele i nagniotki (pedicure leczniczy), przytniemy paznokcie i wykonamy masaż stóp, który jest bez wątpienia najprzyjemniejszą częścią zabiegu. Na zakończenie pomalujemy Twoje paznokcie wybranym lakierem. Polecamy również nowy na polskim rynku Shellac, będący połączeniem lakieru i żelu, które zapewni Ci trwały kolor nawet przez dwa tygodnie.

Pedicure w Instytucie Sharley wykonujemy najnowocześniejszym, bezinwazyjnym aparatem Gerlach. Sprzęt ten zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania i spryskiwania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków przebiega dzięki niemu szybko i bezboleśnie. Na schorowane i zdeformowane stopy polecamy miękkie, silikonowe ortezy Gehwol, które poprawią komfort chodzenia. Zapewnią skuteczną ochronę Twoim stopom nie powodując reakcji alergicznych czy podrażnień. Przy pomocy preparatu Nagelmasse marki Gehwol zrekonstruujemy również ubytki w płytce paznokcia.

Czas trwania i ceny zabiegów:
Pedicure kosmetyczny – 1h / 120zł
Pedicure leczniczy (Gehwol) – 1,5h / 120-150zł
Pedicure hybrydowy – 160zł
Ortezy (Gehwol) – 10-55zł
Rekonstrukcja płytki paznokcia – 30min / 70zł
Pedicure Jessica 1,5 h / 120zł