Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Technologii Moc

Potrójne uderzenie w tkankę tłuszczową

Przeznaczenie

Zabieg ten, oparty na trzech nowoczesnych technologiach, polecamy paniom, które potrzebują mocnej kuracji odchudzającej na zbitą, zwłókniałą tkankę tłuszczową, zaawansowany cellulit oraz nadmiernie rozciągniętą skórę. Połączone działanie fali dźwiękowej (DuoLith), fotostymulacji, krioterapii (Body Mix) i radiofrekwencji (Alma Accent Ultra VShape) gwarantuje szybki i skuteczny efekt. Jest przy tym bezbolesne i bezinwazyjne.

Działanie

Alma Accent Ultra VShape™ to przełomowa, całkowicie bezpieczna technologia polegająca na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF). Jest ona oparta na selektywnej termoindukcji, dzięki której rozpadowi ulegają wyłącznie komórki tłuszczowe, zaś otaczające je komórki nerwowe i naczynia krwionośne pozostają nietknięte. Z kolei DuoLith to nowoczesna aparatura, która do rozbijania tłuszczu wykorzystuje fale dźwiękowe i ultradźwiękowe. Jest ona przydatna w niwelowaniu ciężkiej do usunięcia innymi metodami, zastałej tkanki tłuszczowej i cellulitu w zaawansowanych stadiach. Zabieg ma również na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu.

Efekty

Partie ciała poddane zabiegowi stają się bardziej smukłe, a uprzykrzony cellulit zanika. Ponieważ kuracja nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, ale również powoduje zagęszczenie kolagenu, skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Staje się gładsza, bardziej napięta. Po prostu wygląda młodziej.

 

Czas trwania zabiegu: 2h
Cena zabiegu: 1000zł