Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Age Method (DIBI MILANO)

Spowolnienie procesów starzenia

Zabieg odmładzający z linii Age Method to niebywale zaawansowana technologia ochrony i odzyskiwania potencjału młodości. Przywróci blask, energię, jędrność i witalność każdej skórze, niezależnie od wieku.

Przeznaczenie

Zabieg polecamy przede wszystkim wymagającym, nowoczesnym kobietom, lubiącym podążać za nowymi trendami i odkryciami naukowymi. Jest to doskonała propozycja dla osób prowadzących intensywny, często nieregularny tryb życia, których cera narażona jest na stres i kontakt z zanieczyszczeniami środowiska. Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu cery z oznakami starzenia.

Działanie

Zabieg Age Method oparty jest na przełomowej technologii ochrony epigenomu. Epigenom to niejako nasz drugi kod genetyczny, który kontroluje kod podstawowy, czyli genom. Jego zadaniem jest „pilnowanie”, aby komórki naszego ciała, mimo identycznego genomu, zachowały swoją różnorodność i prawidłowy podział funkcji w organizmie.
Zabieg polega na nałożeniu na skórę twarzy serum i maski z kompleksem GSH Epigenol. Jest to unikalna formuła, zawierająca cenne składniki aktywne, jak: hydrolizowany wyciąg z nagietka, wyciąg z rukoli, algę brunatną, izoflawony z irysa oraz kompleks polisacharydów. Ta wyjątkowa kompozycja chroni nasz epigenom przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, w tym przed skutkami stresu i wyczerpania oraz zanieczyszczeń środowiska. Odnawia i stabilizuje macierz zewnątrzkomórkową oraz podnosi barierę ochronną komórek skóry. Stymuluje syntezę kolagenu i stabilizuje włókna elastyny, dzięki czemu wygładza zmarszczki i poprawia jędrność skóry.
GSH Epigenol Complex zapewnia komórkom skóry skuteczny detoks i ochronę przed działaniem wolnych rodników. Są one dzięki temu bardziej odporne i zdolne do odnowy. Dzięki obecności bogatej w witaminy (głównie z grupy B) i mikroelementy (wapń, potas, magnez) algi brunatnej, wspomaga regenerację skóry, działa odżywczo i wygładzająco.

Efekty

Efektem zabiegu jest natychmiastowa redukcja oznak starzenia się skóry. Cera jest
intensywnie odnowiona, wygładzona i rozświetlona, a przebarwienia zredukowane.
Zabieg błyskawicznie przywraca siłę i blask skórze zmęczonej intensywnym wysiłkiem, zanieczyszczonym środowiskiem czy stresem. Unikalne serum wzmacnia i wygładza skórę, a podwójna maska bogata w polisacharydy i wyciąg z alg działa nawilżająco i ujędrniająco.

Ten globalnie odmładzający zabieg zadowoli klientów oczekujących spektakularnych efektów. Zostały one potwierdzone testami klinicznymi oraz testami samooceny po serii zabiegów oraz kuracji domowej. W 75% przypadków klinicznie stwierdzono redukcję widoczności zmarszczek. Wszystkie stosujące w/w kurację osoby zauważyły ponadto wyraźną poprawę nawilżenia, odżywienia i wygładzenia skóry.

Dostępna jest również linia kosmetyków Age Method do domowej pielęgnacji twarzy.

Czas trwania zabiegu: 1h
Cena zabiegu: 330zł