Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Forlle'd

Nieinwazyjna odnowa skóry prosto z Japonii

Forlle'd

Zabieg renomowanej japońskiej marki Forlle’d oparty jest na zaawansowanych technologicznie kosmeceutykach, bazujących na unikalnym połączeniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego z jonizowanymi minerałami. Dzięki tej unikalnej formule zabieg ma zdolność nieinwazyjnego dostarczania ważnych dla skóry składników do jej głębokich warstw. Dzięki temu zapobiega starzeniu chronologicznemu oraz fotostarzeniu skóry.

Dla kogo zabieg Forlle’d

Zabieg Forlle’d jest odpowiedni dla każdego typu skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Polecamy go do skór dojrzałych, potrzebujących odmłodzenia i regeneracji, a także dla skór odwodnionych i wiotkich. Forlle’d sprawdza się także jako wsparcie kuracji przebarwień oraz rumienia. Zabieg działa kompleksowo, efektywnie walcząc ze starzeniem się skóry. Ze względu na swoje silne właściwości rewitalizacyjne polecany jest jak przygotowanie oraz przyspieszenie regeneracji skóry przed i po zabiegach medycyny estetycznej.

Działanie zabiegu Forlle’d

Podstawę produktów zabiegowych marki Forlle’d stanowi formuła Hyalogy™. Jest to opatentowany przez Forlle’d niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, jonizowany minerałami. Ten aktywny składnik silnie stymuluje regenerację komórek, dzięki czemu odbudowuje strukturę skóry, poprawia poziom nawilżenia i zdolności detoksykacyjne. Wzmacnia również funkcje ochronne, przeciwdziałając podrażnieniom i alergenom oraz normalizuje równowagę mineralną i przyspiesza procesy gojenia. Kolejnym unikalnym składnikiem preparatów Forlle’d jest odkryta w laboratoriach marki biologicznie kompatybilna i wysoce efektywna platyna o właściwościach silnie antyoksydacyjnych. Jej zadaniem jest skuteczne przeciwdziałanie fotostarzeniu, przebarwieniom i utracie jędrności skóry.

Produkty zabiegowe Forlle’d zawierają składniki o niskiej masie cząsteczkowej oraz ich kombinacje. Małe cząsteczki łatwiej przenikają przez przestrzenie międzykomórkowe, trafiając do głębokich warstw skóry. Dzięki temu są w stanie zregenerować ją i odmłodzić na poziomie komórkowym bez stosowania iniekcji. Unikalny kompleks niskocząsteczkowych składników aktywnych pobudza regenerację komórek, odbudowuje strukturę skóry i jej nawilżenie oraz posiada zdolności detoksykacyjne. Wzmacnia również odporność skóry i chroni ją przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi oraz alergenami.

Zabieg Forlle’d rozpoczyna się dwufazowym demakijażem twarzy według rytuału japońskiego. Jest to bardzo ważny etap, przygotowujący skórę na przyjęcie składników aktywnych. Delikatne i dokładne usunięcie wszystkich rodzajów zanieczyszczeń, toksyn i produktów przemiany materii komórek jest kluczem do młodości i urody skóry. W kolejnym etapie nakładamy mieszankę serum z placentą roślinną i 48 aminokwasami. Wykonujemy przy tym specjalny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Z jednej strony pobudza on krążenie krwi, aby spotęgować działanie składników aktywnych. Z drugiej stymuluje mięśnie poprawiając napięcie skóry. Po masażu nakładamy na twarz odmładzającą maskę z peptydami, a następnie wysoko skoncentrowane serum Forlle’d z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Zabieg kończy się nałożeniem kremu z platyną.

Efekty zabiegu Forlle’d

Unikalne składniki aktywne Forlle’d o wyjątkowo niskiej masie cząsteczkowej oraz ich kombinacje działają synergicznie w naskórku i skórze właściwej. Walczą w ten sposób ze starzeniem skóry na pięciu głównych poziomach:

  • Nawadniają skórę i biostymulują procesy fizjologiczne. Głęboka, nieinwazyjna penetracja niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego odbudowuje nawilżenie i regeneruje skórę od wewnątrz, a także wspomaga interakcje komórek skóry i syntezy.
  • Regenerują i odbudowują skórę na poziomie komórkowym. Pobudzają regenerację komórek na poziomie skóry właściwej. Namnażają fibroblasty, co stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
    Zapewniają silną ochronę antyoksydacyjną i działają detoksykująco. Niskocząsteczkowa, zjonizowana platyna jest odporna na wszelkie formy wolnych rodników, dzięki czemu skutecznie walczy z główną przyczyną fotostarzenia skóry.
  • Przywracają równowagę mineralną skóry. Jonizowane składniki mineralne w produktach Forlle’d są w stanie utrzymać równowagę mineralną skóry i przyspieszyć procesy gojenia.
  • Chronią skórę i odbudowują barierę lipidową. Przywracają naturalną barierę lipidową oraz funkcje ochronne skóry, zapobiegając nadmiernej utracie wody i utrzymując właściwy poziom nawilżenia.

Czas trwania zabiegu: 1h 30 min
Cena zabiegu: 460zł