Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

HIFU

Natychmiastowy i długotrwały lifting skóry

Zabieg HifuMedika HIFU to urządzenie najnowszej technologii, której głównym zadaniem jest przeciwdziałanie siłom grawitacji. Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to obecnie jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała.

Przeznaczenie

Zabieg Hifu przeznaczony jest do poprawy gęstości skóry twarzy i ciała, redukcji zmarszczek, liftingu oraz odmłodzenia skóry.

Działanie

Wyjątkowość zabiegu HIFU polega na nienaruszeniu wierzchnich warstw skóry, a działaniu w jej głębszych partiach (dociera do tzw. warstwy SMAS). W zależności od wybranego kartridża energia, może zostać zdeponowana na różnych głębokościach. Tam gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe, a co za tym idzie dochodzi do miejscowego zdeponowania energii, powstają tzw. punkty koagulacji termalnej (wywołane nagłym skokiem temperatury do 60-70oC). Inicjują one natychmiastową, naturalną odpowiedź organizmu – głównie produkcję nowego kolagenu, poprzez pobudzenie fibroblastów. Efekt powstania nowych włókien kolagenowych trwa od 3 do 6 miesięcy.

Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez około 90 dni po wykonaniu zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu i utrzymuje od jednego roku w górę – w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry.

Efekty

Efekt jaki możemy osiągnąć dzięki zabiegowi Hifu to lifting skóry, napięcie i zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu oraz efekt podniesienia linii brwi. W większości przypadków potrzebny jest tylko jeden zabieg. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

 

Czas trwania zabiegu: 1h
Cena zabiegu:

  • podbródek – 800zł
  • podbródek + policzki – 1400zł
  • policzki – 1000zł
  • szyja + podbródek – 1400zł
  • twarz – 1700zł
  • twarz + szyja – 2500zł