Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Dla firm

Relaks po pracy w najlepszym wydaniu

Relaks po pracy w najlepszym wydaniu

Chcesz sprawić swoim pracownikom lub kontrahentom oryginalny prezent? Szukasz pomysłu na kulturalną imprezę integracyjną czy też nieformalne spotkanie biznesowe? A może potrzebujesz atrakcyjnych nagród w programie lojalnościowym? Zapraszamy do Instytutu Sharley. Korzystając z naszej oferty dla firm pokażesz, że dbasz o swoich ludzi w pełnym tego słowa znaczeniu.

Profesjonalna i doświadczona kadra zadba o relaks, piękniejszy wygląd i dobre samopoczucie Twoich pracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Możemy zaoferować Ci szereg zabiegów relaksacyjno-upiększających w postaci pakietów z atrakcyjnymi rabatami. Pakiety takie doskonale sprawdzą się jako forma relaksu po pracy, prezenty, na przykład gwiazdkowe albo nagrody w Twoim programie lojalnościowym lub motywacyjnym.

Chętnie podejmiemy się również organizacji eventu, w ramach którego przygotujemy dla Twoich pracowników lub kontrahentów relaksacyjną sesję w SPA. Uczestników spotkania zrelaksujemy sauną, jacuzzi i odprężającymi masażami oraz ugościmy wykwintnym poczęstunkiem.

Przykładowy program eventu firmowego:

  • Strefa wellness (sauna, jacuzzi)
  • Poczęstunek z lampką wina musującego
  • Peeling ciała
  • Masaż relaksacyjny lub maska odżywcza na ciało
  • Zabieg nawilżający na twarz
  • Manicure i pedicure

Instytut Sharley to jeden z najbardziej renomowanych salonów urody w Polsce. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody oraz zadowolenie stałych klientów, do których należą znane osobistości świata kultury i biznesu. Zachęcamy do współpracy z nami, która z pewnością korzystnie wpłynie na prestiż Twojej firmy. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i wymagania, na podstawie których przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres sharley@sharley.pl bądź telefoniczny na numer (22) 636 46 64 lub (22) 636 46 66