Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Ciąża

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Wyjątkowa pielęgnacja w wyjątkowym stanie

Spodziewasz się dziecka? W tym wyjątkowym stanie Twoje dobre samopoczucie jest ważne nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego maleństwa. W Instytucie Sharley zapewnimy Wam obojgu skuteczny, ale delikatny i całkowicie bezpieczny relaks, który odpręży Twoje ciało i umysł oraz pomoże lepiej znosić niedogodności ciąży.

Podczas ciąży nasze dotychczasowe życie „staje na głowie”, a organizm „wariuje”. Czujesz się zmęczona jak nigdy dotąd, mogłabyś zasnąć wszędzie i o każdej porze, a piersi i brzuch z dnia na dzień powiększają się do rozmiarów, o które nigdy byś ich nie podejrzewała. Nie możesz już z równie efektywnie wykonywać tych samych czynności co dotychczas, bo codziennie dźwigasz coraz większy ciężar. Czy wiesz, że organizm kobiety ciężarnej nawet siedząc na krześle zużywa tyle energii ile w normalnych warunkach podczas wykonywania średnio ciężkiej pracy?

Dlatego należy Ci się odrobina wytchnienia i relaksu, a także pielęgnacji, która w Twoim przypadku powinna uwzględniać wielkie wyzwanie dla skóry, jakie podjęłaś decydując się na dziecko. Mamy dla Ciebie kilka specjalnych pakietów do wyboru. Możesz skorzystać z całego pakietu lub z wybranych zabiegów. Zapraszamy do nas, gdzie przyszłe mamy traktujemy w wyjątkowy sposób.

Pakiet 1
Program: peeling ciała i masaż relaksacyjny (na bazie masła shea) z uwzględnieniem masażu kręgosłupa; manicure i pedicure
Czas: 2h
Cena: 450 PLN

Pakiet 2
Program: peeling i maska na ciało „Tropikalny raj”; zabieg odżywczy na twarz
Czas: 2h 30min
Cena: 600 PLN

Pakiet 3
Zabieg na ciało na bazie maski Dibi Lift; manicure i pedicure; zabieg odżywczy na twarz
Czas: 3h 30min
Cena: 700 PLN