Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Zabiegi dla dwojga

Relaks i odpoczynek we dwoje

Razem wszystko smakuje lepiej

Lubisz dzielić się tym co sprawia radość z najbliższą Ci osobą? Zaproś ją do Instytutu Sharley na specjalną sesję relaksacyjno-upiększającą dla dwojga. Podaruj swojemu mężczyźnie lub kobiecie oryginalny prezent, którym będziecie mogli cieszyć się oboje. Przecież razem wszystko smakuje lepiej…

Zapomnijcie o całym świecie i spędźcie ten czas tylko we dwoje, bez telefonów, niezapowiedzianych wizyt i tysiąca „ważnych” spraw do załatwienia. W przytulnym i nastrojowym pomieszczeniu, zarezerwowanym na ten czas tylko dla Was, odpoczniecie od codzienności w atmosferze piękna i luksusu.

Na początek sauna. Następnie regenerująca siły wspólna kąpiel w jacuzzi. Po odprężających bąbelkach jeszcze bardziej odprężający masaż. Rozpoczynamy go peelingiem, który zmiękcza i wygładza skórę przygotowując ją do przyjęcia odżywczych składników kolejnego etapu pielęgnacji. A tu polecamy pobudzające ciało i zmysły zabiegi: Tropikalny Raj, Błękitny masaż Bora Bora lub Oazę spokoju Tranquillity.

Sesja dla dwojga odbywa się w wydzielonej, kameralnej części Instytutu Sharley, oddanej na ten czas wyłącznie do Waszej dyspozycji. Przygaszone światło, świece, relaksująca muzyka i piękna aranżacja tego miejsca tworzą niezwykły klimat, który dodatkowo uprzyjemni ten wspólnie spędzony czas. Możesz wybrać jeden z dostępnych pakietów lub skontaktować się z nami w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Pakiet 1
Program: wellness; peeling i masaż ciała
Czas: 2h
Cena: 760zł za 2 os.

Pakiet 2
Program: wellness; peeling i masaż „Tropikalny raj”, manicure, pedicure
Czas: 3h 30min
Cena: 1280zł za 2 os.

Pakiet 3
Program: wellness; peeling ciała; masaż relaksacyjny; odżywczy zabieg na twarz
Czas: 3h 30min
Cena: 1480zł za 2 os.