Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Wieczór panieński

Doskonała zabawa i pielęgnacja ciała

Wielka przyjemność przed wielkim dniem

Potrzebujesz oryginalnego pomysłu na wieczór panieński? Zapraszamy do Instytutu Sharley. Najprzyjemniejsze zabiegi relaksacyjno-upiększające i niezwykły klimat tego miejsca sprawią, że będzie to dla panny młodej niezapomniane spotkanie, z którego wyjdzie wypoczęta, upiększona i pełna energii przed swoim wielkim dniem.

Przygotowania do ślubu pochłaniają wiele czasu i nierzadko są bardzo stresujące. Wieczór panieński w Instytucie Sharley to dla panny młodej oraz jej druhen doskonały sposób na zregenerowanie się po tygodniach obowiązków organizatorskich. Cykl zabiegów relaksujących i upiększających przyniesie odprężenie ciała i ducha, wprawi Was w dobry nastrój i sprawi, że będziecie wyglądać pięknie.

W ramach wieczoru polecamy saunę suchą. Potem zapraszamy do jacuzzi na relaks nieporównywalny z niczym innym. Następnie nasze masażystki wykonają peelingi zmiękczające i wygładzające całego ciała oraz masaże prawdziwą czekoladą, olejkami tranquillity lub masłem Shea, które zregenerują skórę. W między czasie możemy również wykonać manicure i pedicure, a na zakończenie makijaż wieczorowy. Polecamy jeden z naszych trzech pakietów. Możemy również przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę.

Pakiet 1
Program: wellness; peeling i masaż ciała; manicure i pedicure; czesanie
Czas: 4h
Maksymalna liczba osób: 6
Cena: 640 PLN/os.

Pakiet 2
Program: wellness połączony z poczęstunkiem (bez alkoholu); peeling ciała; zabieg na twarz; wellness
Czas: 4h
Maksymalna liczba osób: 6
Cena: 550 PLN/os.

Pakiet 3
Program: wellness połączony z poczęstunkiem, w tym wino; peeling ciała; masaż relaksacyjny
Czas: 3h
Maksymalna liczba osób: 6
Cena: 590 PLN/os.