Umów wizytę 

22 636 46 66

Wieczór Tysiąca i jednej nocy

To był wieczór Tysiąca i jednej nocy oraz… niezliczonej liczby przyjaciół naszego Instytutu. W baśniowej scenerii zamku Ujazdowskiego, we wnętrzach Quchni Artystycznej świętowaliśmy 10-te urodziny Sharley w towarzystwie gwiazd polskiego show-biznesu oraz przedstawicieli mediów od lat współpracujących z Instytutem.

Goście witani zapachem i obsypywani płatkami róż, wkraczali w bajkową scenerię z prezentami, bukietami kwiatów i życzeniami dla założycielki Instytutu -Magdy Bogulak. Gościem specjalnym wieczoru była Barbara Brylska, niezapomniana Krzysia z „Pana Wołodyjowskiego”, którą uhonorowano statuetką Ikony Piękna Instytutu Zdrowia i Urody Sharley. Aktorka dziękując za wyróżnienie, zdradziła przy okazji kilka sposobów na zachowanie urody. To zachęciło inne, znane panie do publicznych zwierzeń.

Pierwsza na scenę wkroczyła Bożena Dykiel przyznając, że jest uzależniona od wizyt w Sharley. – Magda jest mistrzynią w tym co robi – chwaliła właścicielkę. – Zrobiła mi trwały makijaż. Dziewczyny z charakteryzacji „Na Wspólnej” były zachwycone. Kiedy zapytały, kto go wykonał, powiedziałam, że najlepsza w kraju. Natychmiast zgadły: Bogulak – relacjonowała podekscytowana. O głos poprosiła także Nina Terentiew. – Nie miałam wiary w działanie zabiegów upiększających, wydawały mi się stratą czasu. Magdzie udało się mnie do nich przekonać. Teraz jak raz w tygodniu nie pójdę do Instytutu, to czegoś mi brakuje – przyznała. Sporo zamieszania wywołała Martyna Wojciechowska, która po raz pierwszy publicznie przyznała, że poprawia urodę właśnie w Sharley. – Tak, tak kochani. Mam makijaż trwały, który przejechał ze mną rajd Paryż-Dakar i był na Mount Everest – powiedziała powodując burzę oklasków. Co na to sama Magda Bogulak? – Starałam się być wróżką, która spełnia marzenia o pięknie, chciałam stworzyć miejsce, gdzie kobiety będą mogły władać czasem i udało mi się. W Sharley wszystko jest możliwe – powiedziała.

Wieczór uświetnił koncert Anny Marii Jopek oraz orientalny taniec brzucha w wykonaniu egzotycznej Amiry. Imprezę poprowadziła Anna Popek. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się m.in: Kayah, Daria Widawska, Agata Młynarska, Aneta Piotrowska, Anna Ibisz, Olga Borys, Anna Samusionek, Elżbieta Jędrzejowska, Małgorzata Pieczyńska, Małgorzata Potocka oraz wiele innych osób. Relacja z imprezy już ukazała się w Pytaniu na śniadanie (TVP2), w programie Co za tydzień (TVN), Exclusive (Polsat) oraz V.I.P. (TV4).