Umów wizytę 

22 636 46 66

Już są! Absolutnie wyjątkowe akwarelowe barwniki do makijażu permanentnego ust, które dają efekt lekko transparentnego makijażu. Do wyboru jest pięć odcieni: Baby Doll, Candy Pink, Papaya, Pomegranate i Burgundy.

Akwarelowe barwniki do ust są średnio kryjące ale nie transparentne. Zastosowane samodzielnie dają efekt akwarelowych ust w delikatnych i soczystych odcieniach. W połączeniu z innymi kolorami Long-Time-Liner dają mocniejszy efekt krycia. Można je łączyć również ze sobą np. Baby Doll i Burgundy, Pomegranate i Papaya. Doskonale odświeżają makijaże ust zmieniając ich tonację!

Baby Doll

Baby Doll to najbardziej oczekiwane usta w tym sezonie!!! Efekt pigmentacji tym barwnikiem to delikatny, chłodny odcień różu. Polecany jest do chłodnego typu urody. W połączeniu z pigmentami: Wild Rose, Nude Pink, Nude Brown, Raspberry daje EFEKT PUDROWYCH NATURALNYCH UST!!! Doskonale łączy się również z Light Cherry i Strawberry.

Candy Pink

Candy Pink jest ciemniejszy od Baby Doll. To różowo-liliowy kolor polecany chłodnym typom urody. Idealnie pasuje do europejskiego typu kolorystycznego urody. Daje piękne efekty w połączeniu z barwnikami: Fuchsja, Wild Rose, Raspberry, Nude Brown, Nude Pink, Amaryllis.

Papaya

Papaya to ciepły pomarańczowy odcień. Polecany do odświeżenia makijażu ust, ocieplania zbyt chłodnych i ciemnych ust. Można stosować go w połączeniu z pigmentami takimi jak: Apricot, Strawberry, Nude Rose, Mandarin czy Red Rose.

Burgundy

Zdecydowanie inną propozycją jest barwnik Burgundy. To ciemna, zimna czerwień burgundowa w kolorze wina. Polecany dla osób z chłodną tonacją skóry, do jasnych oraz ciemnych karnacji. Daje piękny efekt akwarelowych ciemnych ust z poświatą koloru wina. Można go łączyć z pigmentami: Light Cherry, Raspberry, Mandarin, Nude Brown, Nude Pink, Nude Rose lub Red Rose.

Pomegranate

Pomegranate to typowa chłodna, soczysta czerwień. Polecany do makijażu typowo czerwonych ust. Idealny do jasnych typów kolorystycznych. Efekt po pigmentacji to akwarelowa, soczysta, dojrzała wiśnia!!! Barwnik Pomegranate pięknie odświeża stare makijaże. Można łączyć go z barwnikami: Roxy, Amaryllis, Red Rose, Mandarin, Light Cherry, Red Brown.