Umów wizytę 

22 636 46 66

Laser Alma Harmony XL PRO stwarza ogromne możliwości regeneracji i odmłodzenia skóry. W naszej Klinice zabiegi laserem Harmony są niezwykle popularne, a Klientki są zachwycone efektami jakie dają zabiegi.

Laser Harmony XL Pro 3 renomowanej marki Alma Lasers to wielofunkcyjna laserowa platforma, łącząca kilka różnych technologii, które stosuje się do specjalistycznej terapii określonych problemów skóry. W Klinice Sharley dysponujemy trzema głowicami.

Technologia światła wąskopasmowego Dye VL doskonale radzi sobie z przebarwieniami hormonalnymi i starczymi, na przykład plamami soczewicowatymi na dłoniach. Z kolei głowica iPixel z końcówką ablacyjną to dość inwazyjny, ale niezwykle skuteczny zabieg. Pozwala on na całkowite odparowanie warstwy rogowej naskórka, co stymuluje jego błyskawiczną regenerację. Zabieg działa jednocześnie na wewnętrzną strukturę skóry, przyczyniając się do poprawy jej gęstości i sprężystości, redukując blizny, rozstępy i przebarwienia. Terapie obiema wymienionymi głowicami wykonywane są w okresie małego nasłonecznienia, gdyż trzeba po nich szczególnie chronić skórę przed promieniowaniem UV.

Wyjątkiem jest natomiast trzecia technologia Clear Lift do ogólnego odmładzania skóry. Można ją stosować przez cały rok, gdyż nie powoduje uwrażliwienia skóry na promieniowanie UV. Jest to głowica frakcyjna, działająca fotomechanicznie. Oznacza to, że nie uszkadza wierzchnich warstw skóry, czyli nie powoduje destrukcji termicznej naskórka. Wiązka lasera dociera w tym przypadku w głąb skóry, nawet do warstwy siateczkowej skóry właściwej, gdzie stymuluje produkcję kolagenu oraz w sposób mechaniczny rozbija nagromadzone cząstki barwnika. Dzięki temu rozjaśniają się przebarwienia oraz odbudowują uszkodzone partie skóry, na przykład blizny. Technologia ta jest również z powodzeniem wykorzystywana do redukcji niechcianych tatuaży, w tym makijaży permanentnych brwi. Radzi sobie nawet z trudnymi przebarwieniami skóry, na przykład głębszą formą melasmy.

Pacjentki z pewnością zainteresuje fakt, że zabieg głowicą Clear Lift jest zupełnie bezbolesny, a wręcz przyjemny. Nasze pacjentki uwielbiają go, ponieważ trwa około godziny, co pozwala nie tylko poprawić urodę, ale również przyjemnie się zrelaksować. Odczuwane delikatne ciepło na twarzy oraz cichy monotonny dźwięk urządzenia sprawiają, że niektóre nasze pacjentki po prostu… zasypiają, co jak wiadomo w przypadku innych laserów byłoby nie do pomyślenia.

Jeżeli myślimy o kompleksowej rewitalizacji skóry laserem, to warto zacząć właśnie od tej technologii. Aktywuje ona naturalne procesy naprawcze w głębszych warstwach skóry, doskonale przygotowując ją na bardziej inwazyjne zabiegi.