Umów wizytę 

22 636 46 66

Masaż Kobido – droga do piękna

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „amma” (w dosłownym tłumaczeniu – naciskanie i pocieranie). Został importowany do Japonii około XIV wieku naszej ery.

Masaż Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie i jednym z najtrudniejszych z uwagi na złożoność technik manualnych w nim stosowanych. Składa się z kilku etapów: relaksacji, liftingu manualnego oraz drenażu tkanek. Masaż kobido ten dotyka głębokich struktur mięśni twarzy, głowy, karku co pozwala uzyskać nie tylko stan odprężenia, poprawy kondycji i kolorytu skóry, ale też daje wyraźne efekty podniesienia owalu twarzy i pojędrnienia tkanek, a także spłycenia zmarszczek. Nazywany jest często niechirurgicznym liftingiem twarzy, gdyż efekty serii zabiegów dają spektakularne efekty.

masaż kobido

Częstotliwość wykonywania masażu:

Optymalnie :

2 razy w tygodniu przez pierwsze 3 tygodnie

Później 1 raz w tygodniu przez następne 3 tygodnie, następnie przypominająco 1 raz na 3-4 tygodnie.

Czas zabiegu 1 godzina

Cena 320zł

masaż kobido

UWAGA promocja!

Wykonaj 10 zabiegów w ciągu kolejnych 10 tygodni a 11-ty przypominający zabieg (w rozszerzonej wersji, wzbogacony o indywidualnie zrobiony krem lub serum) dla siebie lub jako zaproszenie dla dowolnej osoby otrzymasz gratis.