Umów wizytę 

22 636 46 66

Metamorfoza z Sharley

szansa na pozytywną zmianę

Chcesz zmienić swój wizerunek? Szukasz nowego pomysłu na swój wygląd? Chcesz wyglądać atrakcyjnie a może po prostu chcesz się odmłodzić? Przyjdź do nas! Zmieniliśmy wizerunek i życie wielu osób. Zespół specjalistów z Sharley jako pierwszy w Polsce uczestniczył w spektakularnych metamorfozach organizowanych przez czasopismo Claudia oraz telewizję TVN. Od lat uczestniczymy w różnych metamorfozach organizowanych wspólnie z największymi czasopismami na rynku. Jesteśmy również autorem Metamorfozy z Sharley, którą prowadzimy samodzielnie jako swoją autorską akcję. Możemy zmienić również Twoje życie na lepsze! Musisz tylko podjąć decyzję o zmianie!

JAK ODBYWA SIĘ METAMORFOZA?

Pierwszy krok to konsultacja, podczas której ustalimy zakres zabiegów. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, potrzebach, marzeniach. Ocenimy kondycję Twojej skóry, Twój stan zdrowia i ułożymy odpowiedni dla Ciebie plan zabiegów.

KONSULTACJE

Konsultacje do Metamorfozy w Sharley prowadzi Magda Bogulak, właścicielka Instytutu Sharley.

Koszt 30-minutowej wizyty – 200,-PLN

PRZEBIEG METAMORFOZY

Każda metamorfoza, tak jak każda kobieta jest inna. Do każdej metamorfozy dobieramy indywidualnie rodzaj zabiegów i tryb ich wykonywania. Zabiegi rozłożone są w czasie w taki sposób, aby przynosiły jak największe efekty.

JAKIE ZABIEGI MOŻESZ WYKONAĆ W RAMACH METAMORFOZY?

W Sharley proponujemy szeroki zakres zabiegów, które możemy zaproponować Ci w ramach metamorfozy. Ich zakres ograniczony jest jedynie Twoim budżetem. Metamorfoza z Sharley pomoże Ci zmienić swoją fryzurę i styl ubierania. Zespół wysokiej klasy lekarzy medycyny estetycznej pomoże Ci pozbyć się zmarszczek, wymodelować twarz, powiększyć usta, rozświetlić twarz. Dzięki najnowszym urządzeniom do laseroterapii możesz leczyć przebarwienia, pękające naczynia, rozstępy, blizny czy nadmierne owłosienie. Nasi specjaliści od pielęgnacji ciała wyszczuplą i ujędrnią Twoje ciało a kosmetyczki zadbają o promienną cerę i piękne spojrzenie. Sharley to także specjaliści od makijażu permanentnego. Możesz więc na stałe pokreślić naturalne piękno swojej twarzy wykonując u nas zabiegi makijażu permanentnego.

Wybierz dla siebie taką metamorfozę, o jakiej marzysz! Jeśli chcesz, możesz zmienić tylko swoją fryzurę i strój, jeśli oczekujesz więcej – zmień swój wizerunek i cofnij zegar o kilka lat!

FINAŁ METAMORFOZY

Po zabiegach możesz wybrać ofertę sesji zdjęciowej. Skorzystaj z niej, jeśli chcesz zatrzymać chwile i wspomnienia z pięknej przygody na dłużej. W finale metamorfozy możesz skorzystać z usług fryzjera-stylisty, wizażystki i stylistki stroju. Wykonane zdjęcia możesz zatrzymać w swoim albumie na pamiątkę.

CENA METAMORFOZY Z SHARLEY

Budżet metamorfozy ustalany jest indywidualnie i zależy od ilości i rodzaju wybranych zabiegów.