Umów wizytę 

22 636 46 66

Seminarium konsultacyjne dla linergistek

3 kwietnia 2011r. odbyło się spotkanie Konsultacyjne dla Linergistek w Centrum Konferencyjnym Golden Floor.
Spotkanie podzielone zostało na dwie części: wykładową oraz praktyczną. W części wykładowej wypowiadała się dr n. med. dermatalog-kosmetolog Magdalena Łopuszyńska. Opowiedziała zebranym o medycznych aspektach makijażu permanentnego, m.in. poruszyła tematy związane z tym, kto i dlaczego tak naprawdę decyduje się na makijaż, jakie mogą być reakcje skóry i organizmu na makijaż trwały, i jak sobie z tym radzić. Jak przygotować organizm do makijażu i jakie są zagrożenia. Następnie wystąpił specjalista rynku ubezpieczeniowego p. Wojciech Zawisza, który w trakcie swojej prezentacji odpowiedział na pytanie, czy Linergistki potrzebują ubezpieczenia od odpowiedzialności zawodowej oraz w jakim zakresie i z kim najlepiej zawierać umowę ubezpieczeniową: czy bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.

Druga część poprowadzona została przez Magdalenę Bogulak, właścicielkę Instytutu Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA, w którym znajduje się Centrum Szkoleniowe Long-Time-Liner. Najpierw opowiedziała o nowościach firmy Long-Time-Liner, a następnie przeszła do części praktycznej, podczas której pokazywane były najnowsze techniki pigmentacji oraz techniki odpowiedniego napinania skóry pozwalające zniwelować ból. Następnie każda z Pań mogła sama wypróbować je w praktyce.

W trakcie trwania spotkania do dyspozycji uczestniczek były Linergistki Long-Time-Liner z tytułami Elite-Linergist, które odpowiadały na wszelkie pytania.

Jak się okazało formuła naszego spotkania bardzo się sprawdziła, dlatego w najbliższej przyszłości planujemy dalsze takie wydarzenia. Dziękujemy za uczestnictwo i pozytywne opinie.