Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Analiza i stylizacja

Każdy z nas pragnie ładnie wyglądać i wywoływać pozytywne wrażenie. Atrakcyjny wygląd poprawia naszą samoocenę, dodaje nam pewności siebie oraz pomaga osiągnąć sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Sekret polega na tym by odkryć, w czym wyglądamy najlepiej. Temu służy stylizacja, czyli sztuka odkrywania siebie. Stylizacja to dobór odpowiednich kolorów i fasonów ubiorów podkreślających indywidualną urodę osoby.
Podczas stylizacji nasza stylistka, która ukończyła szkołę stylizacji Instytut „Beauty” w Essen dobierze najbardziej pasujące do twego typu urody odcienie ubioru, dobierze fasony podkreślające zalety figury, wykona makijaż w odpowiednich odcieniach, doradzi kolor włosów i fryzurę (pomocne w decyzji mogą okazać się przymierzane peruki), dobierze dodatki podkreślające Twój indywidualny styl ubioru.

Praktyczne wskazówki uzyskane w trakcie wizyty sprawią, że zyskasz większą pewność siebie przy zakupach i unikniesz niewłaściwego wyboru. W naszym salonie prowadzone są stylizacje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.