Umów wizytę 

22 636 46 66

Aromakosmetyka w Klinice Sharley

Zadbaj o piękno wśród pięknych zapachów

Wykorzystywanie olejków eterycznych dla zdrowia i urody znane jest ludzkości od tysiącleci. W Klinice Sharley cenimy dary natury i chętnie używamy ich do naszych zabiegów. Aromakosmetyka to nowoczesna dziedzina kosmetologii, bazująca na tradycyjnej aromaterapii. Oferuje niezwykle przyjemne, ale też skuteczne organiczne zabiegi i kosmetyki.

Aromakosmetyka może być stosowana na twarz i ciało. Oparte wyłącznie na naturalnych, wyjątkowo czystych produktach zabiegi działają na skórę oczyszczająco i regenerująco. Nie powodują przy tym ryzyka podrażnień. Polecamy je szczególnie pacjentom ze skłonnościami do alergii, a także osobom o dużej wrażliwości ekologicznej, nastawionym na zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą.

Aromakosmetyka w Klinice Sharley to dziedzina, którą zajmuje się nasza nieoceniona ekspertka od terapii zapachami kosmetolog Małgorzata Niedźwiecka. Wykonywane przez nią organiczne zabiegi i kosmetyki, wsparte autorskimi technikami masażu, to niezapomniana przyjemność i odprężenie dla całego ciała.