Umów wizytę 

22 636 46 66

Masaż aromaterapeutyczny

Półtorej godziny totalnego relaksu

Relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny w Klinice Sharley to doskonałe odprężenie dla ciała i ducha. Zapomnij o bólu, stresie, kłopotach dnia codziennego i poczuj się jak w zapachowym niebie.

Dla kogo masaż aromaterapeutyczny?

Masaż aromaterapeutyczny w Klinice Sharley polecamy zwłaszcza na ogólne zmęczenie, rozdrażnienie i stany napięcia. Nie tylko skutecznie usuwa on napięcie mięśni, ale także zwiększa poziom endorfin, dzięki czemu łagodzi ból i poprawia samopoczucie.

Jak działa masaż aromaterapeutyczny?

Masaż aromaterapeutyczny jest to relaksacyjny masaż całego ciała ciepłymi olejami. W przyjemnej i spokojnej atmosferze, przy blasku świec i dźwiękach relaksacyjnej muzyki, cały twój organizm będzie chłonąć cudowną moc olejków eterycznych dobranych specjalnie dla ciebie. Masaż aromaterapeutyczny nie tylko skutecznie rozluźnia mięśnie, ale także wspaniale pielęgnuje skórę.

Masaż aromaterapeutyczny – efekty

Masaż aromaterapeutyczny w Klinice Sharley poprawia samopoczucie, łagodząc stres oraz różnego typu bóle. Usprawnia pracę całego organizmu. Wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i mózg, poprawia krążenia krwi i limfy oraz wzmacnia układ odpornościowy. Po zabiegu natarta wonnymi olejami skóra jest odżywiona, gładka i pięknie pachnie.

Czas trwania: 90 minut