Umów wizytę 

22 636 46 66

Masaż gorącymi kamieniami

Najlepszy wypoczynek dla zmęczonego ciała

Przeznaczenie

Czujesz się wyczerpana i marzysz tylko o tym, aby się położyć? Zrób to w Instytucie Sharley, gdzie Ty wypoczniesz, a my zadbamy o to, żeby Twoje ciało skorzystało na tym znacznie więcej. Masaż gorącymi kamieniami relaksuje, witalizuje i leczy cały organizm. Polecamy go zwłaszcza po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz na stany wyczerpania psychofizycznego, ale także na nadciśnienie i zaburzenia czynności narządów wewnętrznych.

Działanie

Ta forma masażu oddziaływuje na organizm poprzez bodźce mechaniczne. Ucisk kamieni na tkanki ma na celu wywołanie fizjologicznych odczynów. Z kolei ciepło wpływa na rozgrzanie się naczyń krwionośnych. Powoduje to większy przepływ krwi przez mięśnie usprawniając z jednej strony dostarczanie substancji odżywczych, z drugiej wydalanie produktów przemiany materii.

Efekty

Masaż gorącymi kamieniami doskonale zrelaksuje ciało wyczerpane długim i intensywnym wysiłkiem fizycznym. Ma on dobroczynne działanie zarówno na skórę jak i na mięśnie. Skórze ułatwia oddychanie, poprawia jej odżywienie, elastyczność i jędrność. Regeneruje mięśnie przywracając im zdolność efektywnej pracy, napięcie i sprężystość.

Czas trwania zabiegu: 90 minut