Umów wizytę 

22 636 46 66

PROFHILO

PROFHILO ®  – Molekuła młodości

PROFHILO® to ultranowoczesny preparat do odmładzania skóry. To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości

Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg. Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Dzięki zabiegom z użyciem Profhilo uzyskuje się Bioremodeling skóry neutralizujący jej wiotkość. Poprawia się elastyczność i stabilności macierzy międzykomórkowej powodując wielopoziomowy remodeling.

PROFHILO

Preparat może być podawany na twarz, szyję i ciało. W przypadku Profhilo  stosuje się 5 – punktową technikę podawania na twarzy i 10-punktową na szyi. Iniekcja nie jest ani skomplikowana ani obarczona wysokim ryzykiem powikłań. Podaje się go płytko podskórnie we wskazanych miejscach. Zabieg powinien być powtórzony po miesiącu. Ze względu na strukturę biofizyczną i właściwości reologiczne Profhilo nie powoduje nierówności w miejscach podania skutecznie przy tym poprawiając elastyczność i nawilżenie skóry. Pacjenci z problemami trądzikowymi, bliznami czy z zanikiem tkanki tłuszczowej na twarzy również mogą spodziewać się zaskakujących efektów.

Podsumowując zatem, to co wyróżnia Profhilo na rynku to:

  • prostota podania,
  • minimalizacja stanu zapalnego,
  • trwały efekt oraz
  • szeroki zakres działania.

Zabieg właściwie nie wymaga żadnego znieczulenia dając naturalne i widoczne efekty.