Umów wizytę 

22 636 46 66

Sharley Youth Elixir

Twoja codzienna dawka piękna

Odkryj bogactwo bezcennych skarbów natury, aby cieszyć się piękną i młodą cerą niezależnie od wieku. Zaufaj ekspertom od kobiecego piękna i włącz do codziennej pielęgnacji odmładzający eliksir Magdy Bogulak.

KREMOWY ELIKSIR DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Sharley Youth Elixir to luksusowy kosmetyk stworzony na bazie naturalnych składników roślinnych. Dzięki unikalnej kombinacji bezcennych skarbów natury oraz ultra nowoczesnej metodzie produkcji, skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry, a także niweluje ich widoczne efekty.

Sprawdź jak działa Sharley Youth Elixir

100% KOBIECEJ NATURY

Magda Bogulak oraz jej córki Iga i Martyna stworzyły dla Ciebie wyjątkowy eliksir młodości. Sharley Youth Elixir to wyjątkowy krem do każdego rodzaju cery niezależnie od wieku.

Dowiedz się jak stosować Sharley Youth Elixir

LIMITOWANA JUBILEUSZOWA EDYCJA

Sharley Youth Elixir powstał z okazji 20-lecia prestiżowej Kliniki Sharley, miejsca wręcz kultowego dla wielu Polek, a także centrum eksperckiej wiedzy kosmetologicznej na najwyższym poziomie. Krem dostępny jest w limitowanej, jubileuszowej edycji, wraz z biżuterią w prezencie.
Możesz go kupić osobiście w Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak lub online w sklepie internetowym.
Informacje uzyskasz pod nr tel: 22 636 46 64, 636 46 66.

Kup online Sharley Youth Elixir

PODZIEL SIĘ PIĘKNEM

Chcesz ofiarować bliskiej kobiecie coś wyjątkowego? Ofiaruj jej Sharley Youth Elixir. Jest uniwersalny i bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, co daje Ci gwarancję trafionego prezentu.

Kup online Sharley Youth Elixir