Umów wizytę 

(22) 636 46 64/66

Trener osobisty

Schudnij z Sharley!

Schudnij z Sharley!

Chcesz schudnąć? Próbowałaś już wszystkich metod i ciągle Ci się nie udaje? Nie rezygnuj. Podejmij wyzwanie i schudnij z nami! Zapraszamy do Sharley, gdzie możesz skorzystać z porady dietetyka oraz opieki osobistego trenera fitness. Ułożymy dla Ciebie dietę i plan treningowy, pomożemy wdrożyć go w życie i dopilnujemy abyś osiągnęła zamierzone efekty! Osiągnięcie szczupłej sylwetki i jędrnego ciała nie jest trudne! Zaufaj specjalistom, zaufaj nam!

CSCS. PT. mgr Artur Lubas – fizjoterapeuta funkcjonalny

Trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Uzyskał tytuł magistra fizjoterapii na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Posiada jedną z najważniejszych certyfikacji trenerskich na świecie – CSCS (Certified Strength and Conditioning Specialist). Dotychczas współpracowal m.in. z zawodnikami pływania i judo. Sam ponad 10 lat trenował judo, a także piłkę nożną. Obecnie jest fizjoterapeutą i trenerem przygotowania motorycznego pierwszoligowego KPR Legionowo, oraz trenerem przygotowania motorycznego drużyny Warsaw Eagles. Jako trener personalny i fizjoterapeuta w codziennej pracy kompleksowo podchodzi do potrzeb i celów swoich klientów, aby uzyskiwać efekty tak szybko jak to możliwe, zachowując maksimum bezpieczeństwa. Jego podopoiecznymi są osoby po operacjach i kontuzjach a takze kobiety w ciąży i po porodzie, osoby odchudzające sie oraz profesjonalni zawodnicy. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz sportu, może skutecznie pomagać nie tylko w zrzucaniu zbędnych kilogramów, czy zwiększaniu wydolności organizmu, ale także zapobiegać pojawieniu się kontuzji i problemów przeciążeniowych, spowodowanych siedzącym trybem życia czy intensywnym treningiem. W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości wykorzystuje takie akcesoria nowoczesnego sportu jak Bosu, TRXy, gumy, Kettlebell\’e, często też pracując czerpiąc z koncepcji Crossfitu. Dzięki holistycznemu podejściu, optymalizacji postawy, czy techniki biegu, odpowiedniej diecie, i indywidualnie dobranym ćwiczeniom nie tylko osiągamy zamierzone rezultaty, ale także redukujemy bóle czy dyskomforty, poprawiając jakość życia