Martyna Bogulak

Linergistka

Doświadczenie
zawodowe

Trener i Linergistka Long-Time-Liner, z tytułami:
– ELITE TOP LINERGIST
– MEDICAL LINERGIST.
Ambasadorka akcji charytatywnej „Sercem Malowane”.

Specjalizuje się w pigmentacji estetycznej (brwi, powieki oraz usta), medycznej i mikropigmentacji skóry głowy.

Absolwentka WSZKiPZ oraz WSFiZ w Warszawie – z wykształcenia kosmetolog i psycholog. Z branżą Beauty związana od 2008r. Dbając o ciągły rozwój zawodowy oraz podnoszenie swoich kompetencji, uczestniczyłam w licznych szkoleniach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jestem autorką licznych publikacji branżowych, a także Spikerem podczas konferencji PMU. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Makijażu Permanentnego: Chìa Khóa Thành Công Ngành Phun Xăm & Global PMU Connection.

Dbając o jakość oferowanych usług i szkoleń, wybieram zawsze szkolenia u najlepszych trenerów makijażu permanentnego, których prace najbardziej mi odpowiadają pod względem estetycznym, a które są dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju zawodowego.

Poznajmy się

Na co dzień wykonuje zabiegi mikropigmentacji w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak przy ul Pięknej 52 w Warszawie, gdzie również prowadzę szkolenia jako Trener Long-Time- Liner.

Wielka kultura osobista, ciepło i profesjonalizm.” „Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel” to tylko niektóre z komentarzy ocen, jako otrzymuje od moich klientek. Faktycznie w swoją pracę wkładam całe swoje serce a dzięki wiedzy, jaką udało mi się zdobyć na przestrzeni lat, zaskarbiłam sobie liczne grono wiernych klientek.  Poza pigmentacją estetyczną uwielbiam pigmentację medyczną oraz pigmentację skóry głowy (SMP Scalp Micropigmentation) – ponieważ daje mi ona możliwość twórczej i mocno kreatywnej pracy, a często jest to realnie niesiona pomoc moim klientkom i klientom, w pozbyciu się niejednokrotnie smutnych pamiątek czy historii sprzed lat.

Moja i mojej siostry bliźniczki Igi przygoda z makijażem permanentnym, rozpoczęła się w 2008r i z czasem zmieniła się w ogromną pasję. Jak się łatwo domyślić, miłością do Makijażu Permanentnego zaraziła nas mama, Magdalena Bogulak – za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne, ale to również ogromne wyzwanie i ciągłe dążenie do perfekcji, aby być tak dobrym specjalistą – jak ONA.

Uwielbiam wyzwania i lubię uczyć się nowych technik pigmentacji. Stale uczestniczę w szkoleniach w Polsce i za granicą. Moje serce skradła mikropigmentacja medyczna AREOLA (otoczka prodawki), CLEFT LIPS (usta po rozszczepie) , skóra głowy (SMP), kresek na powiekach oraz brwi pudrowych i włoskowych.  Jestem autorką metody pigmentacji ust  – POP LIPS. Kocham lekkie naturalne pigmentacje podkreślające zarówno kobiece piękno, jak i męski urok.

Mój największy sukces zawodowy:

Z chęcią i zaangażowaniem dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się na sukces moich kursantów, a mnie daje szczęście i poczucie, że jestem we właściwym miejscu. Dla mnie sukces to robić to, co się kocha a uśmiech na twarzy klientki/ta to dla mnie największe wyróżnienie.

Inspirują mnie:

Od lat niezmiennie – rodzina. W rodzinie siła.

Wyzwanie na dziś:

Żyj tu i teraz! Nie czekaj na jutro.

Efekty

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust i brwi

Makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek

Pigmentacja skóry głowy

Pigmentacja skóry głowy

Pigmentacja otoczki brodawki

Pigmentacja otoczki brodawki

Pigmentacja otoczki brodawki

Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 629 14 08
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów