Umów wizytę 

22 636 46 66

Fryzjer

Lśniące i zdrowe włosy

Modne fryzury, piękne kolory, zdrowe włosy

Niech Twoje włosy zalśnią pełnym blaskiem! W naszym salonie zadbamy o ich zdrowy i stylowy wygląd. Pomożemy dobrać fryzurę i kolor dopasowane do Twojego typu urody i temperamentu oraz kosmetyki pielęgnacyjne najbardziej odpowiednie dla Twojego rodzaju włosów.

Forma i kolor

Chcesz coś zmienić w swoim wizerunku, poczuć się wyjątkowa i oryginalna? Nie ma lepszego sposobu niż zmiana fryzury. Nasi fryzjerzy, bazując na najnowszych trendach w strzyżeniu i koloryzacji włosów oraz wykorzystując największe osiągnięcia firm L’Oreal i Kerastase, zaproponują Ci fryzurę i barwę włosów zgodną z analizą kolorystyczną i zaleceniami wizażystek.

Ultimate Treatment

Prosta 3-stopniowa kuracja marki L’anza przywracająca zniszczonym włosom siłę, blask i zdrowie. Ten unikalny zabieg, dostępny wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, pozwala na dostosowanie kuracji do indywidualnego typu włosów, ich stanu i predyspozycji. Odżywczy kompleks leczniczy zawiera niezbędne proteiny, składniki nawilżające oraz minerały. Składa się on z trzech produktów, które stosujemy osobno lub łączymy w odpowiednich proporcjach, w zależności od typu i stanu Twoich włosów. Regeneracja ta skutecznie zatrzymuje wszystkie dostarczone składniki w strukturze włosa, dokładnie zamykając jego łuskę. Przywraca włosom naturalne pH oraz tworzy niewidoczną osłonę wokół włosa chroniącą go przed wysoką temperaturą, zanieczyszczeniami oraz promieniowaniem UVA i UVB.

Czas trwania zabiegu: 20min

KOSMETYKI KEVIN.MURPHY

Zrodzona z tej samej filozofii co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów KEVIN.MURPHY – szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji – to przyjemne połączenie wyglądu „jak z wybiegu” i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.

Kosmetyki KEVIN.MURPHY to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów stworzona przez Kevina w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie. Stylista uznał, że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą obciążały włosów, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy.

Kosmetyki KEVIN.MURPHY to:

  • naturalne składniki
  • naturalnie regenerujące olejki eteryczne
  • witaminy, które skuteczne zapobiegają niszczeniu się włosów
  • antyoksydanty, które zapobiegają niszczeniu się włosów na poziomie komórkowym, nawilżając je i odbudowując
  • brak siarczanów i parabenów
  • brak testowania na zwierzętach