Powiększanie ust

Od dawna zastanawiacie się, czy zabieg powiększania ust jest dla Was? A może boisz się co pomyślą inni, kiedy skorzystasz z takiego zabiegu? Niektórych natura po prostu obdarza zbyt wąskimi ustami. Osoby te mogą czuć się z tego powodu źle, gdyż zbyt wąskie usta mimowolnie kojarzą się z zaciętym wyrazem twarzy. Twarz o ustach pełnych i wydatnych wydaje się zwykle sympatyczniejsza i bardziej zmysłowa. Jeśli Twoim marzeniem są piękne i jędrne usta, nie zastanawiaj się, tylko umów się na zabieg do naszych lekarzy, a oni dobiorą najlepszą wielkość do Twojej twarzy.

Klinika Sharley od wielu lat uznawana jest za najlepsze miejsce w którym bezpiecznie i z naturalnym efektem powiększane są usta pacjentów. W gronie naszych ekspertów od modelowania ust jest dwójka wybitnych lekarzy i szkoleniowców prestiżowej akademii Allergan Medical Institute, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami stworzą naturalny efekt, dopasowany do wyglądu i symetrii całej twarzy oraz dobiorą takie techniki iniekcji, które podkreślają urodę a nie ją przerysowują.

Do zabiegu powiększania ust w klinice Sharley wykorzystujemy kwas hialuronowy, prestiżowej marki premium, który swoją jakością gwarantuje długotrwałe efekty powiększenia 7-12 miesięcy, bezpieczeństwo pacjenta (wyrób medyczny) oraz pozostawia je w naturalnej strukturze mimo powiększenia. Nadamy Twoim ustom objętości oraz kształt odpowiadający oczekiwaniom.

W pierwszym etapie zabiegu na usta nakładany jest krem ze znieczuleniem. W przypadku jeśli pacjenci zgłaszają znacznie obniżony próg bólowy, lekarz decyduje o zastosowaniu silniejszego środka podobnego do tego, który stosuje się w stomatologii.

Powiększanie ust

Wskazania do zabiegu

 • małe, wąskie usta
 • zniwelowanie asymetrii
 • spadek objętości spowodowany wiekiem i wiotkością
 • nadmierną suchość ust
 • słaby koloryt wraz z utratą linii wargowej
 • poprawa kształtu ust (naprawa) po poprzednich nieudanych zabiegach
 • wskazania pooperacyjne (m.in. rozszczepy ust)
Powiększanie ust

Oczekiwany efekt po zabiegu

Efekty zabiegu powiększania ust są natychmiastowe i od razu po wyjściu z gabinetu pacjent może cieszyć się widoczną zmianą swojego wyglądu. Efekty utrzymują się od 7 do nawet 12 miesięcy. W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego nieusieciowanego efektem jest przede wszystkim nawilżenie skóry ust, natomiast w przypadku kwasu hialuronowego usieciowany uzyskujemy efekt modelowania ust.

Pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce.

Najlepsi lekarze medycyny estetycznej z Allergan Medical Institute Lasery i preparaty medyczne potwierdzone skutecznością Własny parking oraz kompleksowa oferta upiększania
Powiększanie ust

Przebieg zabiegu

01 Ikona Konsultacja i ocena stanu skóry

Konsultacja i ocena stanu skóry

Przed zabiegiem lekarz oceni stan Twoich ust i potwierdzi, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Usta przed zabiegiem są znieczulane za pomocą kremu z lidokainą, który niweluje dyskomfort pacjenta podczas zabiegu. W razie konieczności lekarz może zastosować znieczulenie stomatologiczne.

02 Ikona Zabieg

Zabieg

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa ok. 30-60 minut. Po przeprowadzonej konsultacji, lekarz wybiera odpowiedni preparat oraz technikę podania kwasu hialuronowego. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym przynosi doskonałe efekty nawilżenia oraz pożądany kształt linii wargowej ust.

03 Ikona Po zabiegu

Po zabiegu

Efekt powiększonych ust zauważamy od razu po wykonaniu zabiegu, ale końcowy wynik będzie widoczny dopiero po 72 godzinach, kiedy  zniknie lekki obrzęk i zaczerwienienie. Przez kilka dni po podaniu kwasu hialuronowego, pacjent ma prawo odczuwać pewne stwardnienia w obrębie ust wywołane ukłuciem. Po okresie dwóch tygodni grudki powinny samoistnie zaniknąć. Bezpośrednio po zabiegu zaleca się aby obrzęk okładać zimnym kompresem, który pomoże zniwelować opuchliznę. W ciągu pierwszych 24 godzin po zabiegu nie zaleca się uprawiania sportu, spożywania alkoholu, palenia papierosów a także podróży samolotem.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Powiązane usługi

Sprawdź naszą pełną ofertę

Nawilżenie ust

Doskonały rezultat po 10 minutach

Dowiedz się więcej

Wolumetria

Modelowanie owalu twarzy

Dowiedz się więcej
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów