Wypadanie włosów

Lista dostępnych zabiegów:

Wypadanie włosów

Czym jest trychologia?

Trychologia zajmuje się problemami skóry głowy i włosów. Przy pomocy mikrokamery oceniamy stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn problemów, jeżeli występują (wypadanie włosów, łysienie plackowate, łupież, „tłuste włosy”, ciemieniucha).

Trychologia jest także kuracją wspomagającą leczenie (we współpracy z lekarzem) schorzeń takich jak: łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, ciemieniucha, nadmierne wypadanie włosów.

BADANIE MIKROKAMERĄ

Przy pomocy mikrokamery oceniamy stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn problemów, jeżeli występują (wypadanie włosów, łysienie plackowate, łupież, „tłuste włosy”, ciemieniucha). Mikrokamera pozwala ocenić jakość włosów.

TRICHOGRAM

Badanie polega na ocenie 100-150 włosów wyrwanych z różnych miejsc. Określamy procent włosów we wszystkich fazach życia co pozwala na określenie przyczyn wypadania włosów.

WSKAZANIA DO PRZEPROWADZENIA BADANIA

  • sucha, łuszcząca się skóra głowy
  • przetłuszczające się włosy
  • wypadanie włosów
  • powracający łupież
  • łuszczyca
  • łysienie plackowate

EWA COGNAC

Specjalistka branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz wieloletnia dyrektorka w międzynarodowych firmach związanych z urodą i zdrowiem. Konsultantka i szkoleniowiec w zakresie trychologii oraz technik aplikacji produktów.

Od 17 lat jestem związana z przemysłem farmaceutycznym i kosmetycznym w Polsce. Wprowadzając na polski rynek markę Avene miałam bliski kontakt ze środowiskiem dermatologicznym. Wtedy spostrzegłam, że właściwie nie ma specjalistów pomagających osobom z problemami z włosami.

Postanowiłam pogłębić swoją wiedzę na ten temat i 5 lat temu rozpoczęłam naukę u najlepszych specjalistów trychologów. Brałam udział w wielu szkoleniach w kraju i we Włoszech, i ciągle się uczę. Wiem, że w dziedzinie urody świat stale idzie naprzód i odkrywa nowe doskonalsze kosmetyki i techniki coraz skuteczniej rozwiązujące problemy pacjentów. Stale współpracuję z lekarzami dermatologami specjalizującymi się w leczeniu problemów związanych z włosami i skórą owłosioną.

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą