Umów wizytę 

22 636 46 66

Rozświetlanie

Naturalne piękno znowu w modzie!

Współczesne trendy w pielęgnacji i makijażu znów doceniają naturalne piękno. Zamiast używania mocno kryjących fluidów coraz częściej poleca się kremy rozświetlające, które tylko wyrównują koloryt twarzy nie tworząc na niej tzw. maski. Co robić, aby móc sobie na to pozwolić?

Warto zamiast inwestować w coraz to nowe korektory, podkłady i pudry doprowadzić skórę do stanu, w którym nie będzie ich już potrzebować. Przy pomocy profesjonalnych zabiegów i kosmetyków nie jest to wcale takie trudne. Zabiegi rozświetlające są tu bardzo pomocne. Wydobywają bowiem naturalny blask skóry, dodają jej witalności i świeżości. To z kolei sprawia, że możesz na co dzień używać mniej kosmetyków upiększających i wyglądać bardziej naturalnie. Z kolei na specjalne okazje, kiedy potrzebujesz mocniejszego makijażu, zabiegi rozświetlające sprawią, że będzie on lepiej komponował się z Twoją skórą i dłużej utrzymywał.

Zapraszamy do Instytutu Sharley, gdzie dysponujemy doskonałym sprzętem, fachową kadrą i doświadczeniem najdłuższym na polskim rynku. Zaproponujemy Ci zabiegi, po których spoglądając w lustro zobaczysz nie tylko promienną cerę, ale i promienny uśmiech.