Mansard Caviar 

Mansard Caviar 

Opis zabiegu

Jest to zabieg luksusowy, którego głównym składnikiem jest Kawior nadający skórze gładkość, blask. Ekstrakt z kawioru, bogaty w białko, pomaga odżywić skórę, rewitalizuje, zmiękcza i napina. Kawior zawiera substancję odżywczą o nazwie witelina (łac. Vita -życie), bogate w fosfolipidy i fosfoproteiny, niezbędne składniki komórek. Stymuluje, regeneruje i odnawia metabolizm komórkowy. Nadaje skórze naturalny blask, gładkość i elastyczność. Zabieg mansard Caviar wzbogacony jest o ultradźwięki oraz masaż na specjalnym aktywnym żelu nawilżającym i wzmacniającym skórę, dzięki kolagenowi i elastynie.

W zabiegu pojawiają się również składniki aktywne takie jak Herbata chińska, redukująca negatywne wpływy środowiska i promieni UV na skórę, Mirra stymulująca odnowę komórkową, wygładzająca skórę, czy krwawnik pospolity, który zwiększa gęstość i grubość naskórka,  a także ma właściwości regenerujące i zmiękczające.

Mansard Caviar 

Oczekiwany efekt po zabiegu

Pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce.

Najlepsi lekarze medycyny estetycznej z Allergan Medical Institute Lasery i preparaty medyczne potwierdzone skutecznością Własny parking oraz kompleksowa oferta upiększania
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów