Sercem malowane Edycja 2022

Sercem Malowane to akcja charytatywna, która ma pokazać wszystkim osobom po rozszczepie wargi lub podniebienia, że możemy im pomóc wykonując makijaż permanentny ust czy korygując asymetrię podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej

Marzeniem Magdy Bogulak było rozpowszechnić akcję Sercem Malowane na teren całej Polski i obdarować urodą połączoną z pewnością siebie jak największą liczbę osób po rozszczepie wargi lub podniebienia.

W tym roku do naszej akcji zaangażowaliśmy uznanych lekarzy i trenerów z Akademii Allergan Medical Institute, którzy przy wykorzystaniu prawdziwej sztuki medycyny estetycznej, pomagali w odbudowaniu pewności siebie 10 pacjentkom. Wielkie uznanie dla naszych Pań Doktor: dr Agnieszki Zwolińskiej, dr Joanny Żyłkowskiej oraz dr Agnieszki Keller.

Jak cenna jest uroda dla kobiet?

Jak wielkie znaczenie ma piękno w naszym życiu? Jak wpływa na jakość życia, funkcjonowanie w społeczeństwie, pewność siebie czy poczucie szczęścia? Każdy wie, że uroda i wizerunek ma fundamentalne znaczenie i wartość jego jest niemierzalna. Każdy chce czuć się pięknym i chce takim być postrzeganym. Każdy chce być akceptowany w społeczeństwie, kochany, chce być szczęśliwy.

Piękna twarz, piękne ciało, piękna dusza – to wartości, o które zabiegamy stale i które mamy bądź też nie. Ile można poświęcić dla piękna i ile trzeba wysiłku aby je dobyć? Jedni je po prostu mają, inni cierpią by je zdobyć.

Piękne usta – marzenie czy cel do osiągnięcia?

Osoby, które urodziły się z rozszczepem wargi lub podniebienia w swojej drodze do piękna przechodzą wiele operacji chirurgicznych, które mają na celu przywrócenie prawidłowych funkcji organizmu, poprawę jakości życia i poprawę wyglądu. W wielu przypadkach ich liczba jest większa niż dziesięć. Finalnie efekty i tak często nie są zadowalające. Chodzi tu zwłaszcza o aspekt estetyczny. Kobiety często nie są zadowolone z asymetrycznych ust pokrytych bliznami pozabiegowymi. Marzą o tym, by mieć piękne usta i aby ukryć blizny. Jak spełnić te marzenia? Jak poprawić wygląd twarzy, jak przywrócić piękno ustom, które od początku ich życia nie mają wymarzonego kształtu?

Potrzebujesz pomocy?

Miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i kontaktów osób przyłączających się do akcji Magdy Bogulak jest otwarta grupa na Facebooku: „Sercem Malowane – makijaż permanentny ust po rozszczepie”, do której mogą należeć linergistki i osoby po rozszczepie ust lub podniebienia, które chcą wykonać makijaż.

W grupie „Sercem Malowane – makijaż permanentny ust po rozszczepie” na Facebooku można obejrzeć przykłady wykonanych makijaży ust po rozszczepie, filmy z zabiegów, zapytać o kwestie techniczne związane z zabiegiem, a przede wszystkim znaleźć kontakt do linergistki, która wykona zabieg bezpłatnie w ramach akcji charytatywnej Magdy Bogulak.

Grupa na Facebooku

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą