Umów wizytę 

22 636 46 66

Zapraszamy do świata piękna

Sharley to oaza spokoju, źródło piękna i zdrowia kobiety. Przyjdź do nas a zadbamy o Twoje zdrowie i urodę. Najlepsi specjaliści kosmetologii i lekarze dermatolodzy zadbają o to, aby twoja cera była promienna i zdrowa. Nasi specjaliści od odchudzania i pielęgnacji ciała zadbają o to, abyś wyglądała szczupło i pięknie. U nas możesz wykonać test genetyczny, według którego dietetycy ułożą dietę specjalnie dla ciebie. Nasi specjaliści od pielęgnacji ciała pomogą Ci wysmuklić sylwetkę. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do modelowania sylwetki i pielęgnacji ciała. Klinika Sharley to najlepsi specjaliści w makijażu permanentnym. Wykonujemy go już prawie 20 lat! Dzięki niemu możesz podkreślić swoją urodę lub zamaskować niedoskonałości na skórze. W Klinice Sharley możemy dla Ciebie zatrzymać, a nawet cofnąć czas, bo jesteśmy profesjonalistami. Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku a do kwestii zdrowia i urody podchodzimy holistycznie. Klinika Sharley szczyci się mianem jednego z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Mamy światowej klasy specjalistów oraz najlepsze na rynku urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci profesjonalne, efektowne i zarazem bezpieczne zabiegi. Zapomnij o zmarszczkach, niedoskonałościach skóry i upływającym czasie! Nowoczesne lasery, najlepsze wypełniacze i doskonali lekarze medycyny estetycznej – oto klucz do Twojej młodości.

Sharley zmienił życie wielu osób na lepsze. Jesteśmy mistrzami metamorfoz w Polsce. Pomagamy kobietom wydobywać ich naturalne piękno i pielęgnować młodość.

Dołącz do szczęśliwych klientów Sharley!

Historia Instytutu Sharley

Instytut Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA został założony w 1996 roku przez Magdalenę Bogulak, która chcąc sprostać światowym standardom kosmetyki położyła główny nacisk na holistyczne podejście do spraw zdrowia i urody.

Posiadając jedną z najszerszych ofert na polskim rynku kosmetycznym Sharley od początku wyznaczał trendy oferując najnowocześniejsze zabiegi, najbardziej zaawansowany sprzęt i najlepszych fachowców. Instytut szybko wyrobił sobie markę znaną i cenioną w środowisku kultury i biznesu. Zyskał również uznanie mediów będąc jednym z najczęściej rekomendowanych salonów (ponad 2000 publikacji).

Instytut zawsze chętnie angażował się w rozmaite akcje poświęcone zdrowiu i urodzie. Byliśmy między innymi pionierem spektakularnych metamorfoz. Z naszym aktywnym udziałem odbył się pierwszy ogólnopolski program metamorfoz „10 lat mniej” organizowany wspólnie ze stacją TVN i magazynem „Claudia”.

Zorganizowaliśmy ponad 80 konferencji prasowych. Na nasze zaproszenie przyjechało do Polski ponad 40 wybitnych międzynarodowych ekspertów z dziedziny kosmetologii, linergistyki, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i stylizacji fryzur. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy ofertę śledząc oraz zaszczepiając na rodzimym gruncie najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

Osiągnięcia Instytutu Sharley

 • 1997 – „Super Salon” – nagroda za „Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce”
 • 1998 – Licencje trenerskie Long Time Liner® Conture® Make-up
 • 1999 – Magdalena Bogulak laureatką plebiscytu „100 Polek” prestiżowego miesięcznika „Pani”
 • 2000 – Specjalne wyróżnienie dla Magdaleny Bogulak w uznaniu zasług dla promocji zdrowia w konkursie „Dama Biznesu 2000” organizowanym przez miesięcznik „Zwierciadło”
 • 2001 – „Dyplom Ludzi Wielkiego Serca” przyznany przez Fundację Hanny Bakuły za pomoc dzieciom z domów dziecka
 • 2001 – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2002 – I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2003 – Najlepszy Salon Urody w Polsce ostatnich 10-ciu lat
 • 2003 – I miejsce w kategorii „Usługi” VI edycji konkursu „Warszawski Znak Jakości”
 • 2004 – udział w jury Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym
 • 2004 – Nagroda „The Best” Skin Jet Professional Cosmetic–Medicin–Wellness za profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki
 • 2004 – Nagroda specjalna od firmy Supernova za profesjonalizm, innowacyjność oraz wprowadzanie najwyższych standardów w kosmetyce
 • 2006 – Udział w pierwszym ogólnopolskim programie Metamorfozy „10 lat mniej w 10 dni”, wspólnie z „Claudią” i telewizją TVN
 • 2009 – Tytuł Elite Linergist dla Magdalena Bogulak świadczący o najwyższej jakości usług makijażu trwałego
 • 2010 – Kobiera Roku Glamour – nagroda specjalna miesięcznika „Glamour” dla Magdaleny Bogulak za promowanie piękna w stylu glamour
 • 2010 – Tytuł Elite Linergist dla linergistek z Instytutu Sharley, które jako pierwsze w Polsce zdobyły go tak dużą grupą
 • 2012 – trzy główne miejsca na I Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym w Warszawie
 • 2013 – nagroda „Najlepszy Salon ostatniego 20-lecia”

Mistrzynie makijażu permanentnego