Sharley - Klinika Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii

Zapraszam do świata piękna

icon

Sharley to oaza spokoju, źródło piękna i zdrowia kobiety. Przyjdź do nas a zadbamy o Twoje zdrowie i urodę. Najlepsi specjaliści kosmetologii i lekarze dermatolodzy zadbają o to, aby twoja cera była promienna i zdrowa. Nasi specjaliści od odchudzania i pielęgnacji ciała zadbają o to, abyś wyglądała szczupło i pięknie. U nas możesz wykonać test genetyczny, według którego dietetycy ułożą dietę specjalnie dla ciebie. Nasi specjaliści od pielęgnacji ciała pomogą Ci wysmuklić sylwetkę.

icon

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do modelowania sylwetki i pielęgnacji ciała. Klinika Sharley to najlepsi specjaliści w makijażu permanentnym. Wykonujemy go od 1996 roku! Dzięki niemu możesz podkreślić swoją urodę lub zamaskować niedoskonałości na skórze. W Klinice Sharley możemy dla Ciebie zatrzymać, a nawet cofnąć czas, bo jesteśmy profesjonalistami. Mamy najdłuższe doświadczenie na polskim rynku a do kwestii zdrowia i urody podchodzimy holistycznie.

icon

Klinika Sharley szczyci się mianem jednego z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Mamy światowej klasy specjalistów oraz najlepsze na rynku urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci profesjonalne, efektowne i zarazem bezpieczne zabiegi. Zapomnij o zmarszczkach, niedoskonałościach skóry i upływającym czasie! Nowoczesne lasery, najlepsze wypełniacze i doskonali lekarze medycyny estetycznej – oto klucz do Twojej młodości.

Dołącz do szczęśliwych
klientów Sharley!

Sharley zmienił życie wielu osób na lepsze. Jesteśmy mistrzami metamorfoz w Polsce. Pomagamy kobietom wydobywać ich naturalne piękno i pielęgnować młodość.

Spełnij swoje
marzenia

Jako mała dziewczynka pragnęłam zmieniać świat na bardziej kolorowy, piękniejszy– mówi założycielka Magdalena Bogulak. Po latach udało mi się wyczarować Klinikę Sharley, który jest dla mnie osobistym i zawodowym spełnieniem. Teraz Sharley pomaga innym kobietom spełniać marzenia o lepszym i piękniejszym życiu. Dla każdej z nas atrakcyjny wygląd ma bowiem olbrzymie znaczenie. Wzmacnia poczucie własnej wartości, poprawia samopoczucie, pomaga osiągać sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Poczuj się
jak gwiazda

Sharley to miejsce, w którym rozkwita uroda kobiety. To dotknięcie tajemnicy kobiecości w jedyny i niepowtarzalny sposób. Jak twierdzi Edyta Herbuś każda wizyta jest ukojeniem dla ciała i duszy. Przekraczając próg naszej Kliniki Ty również poczujesz się jak gwiazda. Każda Klientka jest bowiem dla nas wyzwaniem takim, jakim potrafi być tylko kobieta, która niczym diament jest piękna z natury, ale wymaga również odpowiedniej oprawy. Oddaj się w nasze ręce, a zalśnisz pełnym blaskiem.

Zaufaj profesjona-
listom

W Klinice Sharley zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także pełnym bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje uznanych specjalistów. O renomie naszej Kliniki świadczą prestiżowe tytuły i nagrody oraz liczne publikacje w prasie kobiecej. Od początku swojego istnienia Klinika Sharley jest kreatorem nowych trendów na rynku kosmetycznym, ekspertem metamorfoz i pionierem wielu akcji promujących zdrowie i urodę kobiety.

Odpręż ciało
i umysł

Sharley działa nie tylko na ciało, ale również na wszystkie zmysły. Piękne otoczenie jasnych barw i zawsze świeżych kwiatów cieszy oczy. Wokół roznosi się przyjemny, odświeżający zapach olejków eterycznych, a do uszu dociera łagodna, relaksująca muzyka. Choć zlokalizowany w centrum Warszawy, Klinika pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia.

Sharley - Klinika Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii

Historia
Sharley

Klinika Sharley została założona w 1996 roku przez Magdalenę Bogulak, która chcąc sprostać światowym standardom kosmetyki położyła główny nacisk na holistyczne podejście do spraw zdrowia i urody.

Posiadając jedną z najszerszych ofert na polskim rynku kosmetycznym Sharley od początku wyznaczał trendy oferując najnowocześniejsze zabiegi, najbardziej zaawansowany sprzęt i najlepszych fachowców. Klinika Sharley szybko wyrobiła sobie markę znaną i cenioną w środowisku medycyny estetycznej i kosmetologii. Zyskała również uznanie mediów będąc jednym z najczęściej rekomendowanych salonów (ponad 2000 publikacji).

Magdalena Bogulak razem ze swoją kliniką Sharley zawsze chętnie angażowała się w rozmaite akcje poświęcone zdrowiu i urodzie. Byliśmy między innymi pionierem spektakularnych metamorfoz. Z naszym aktywnym udziałem odbył się pierwszy ogólnopolski program metamorfoz „10 lat mniej” organizowany wspólnie ze stacją TVN i magazynem „Claudia”.

Zorganizowaliśmy ponad 80 konferencji prasowych. Na nasze zaproszenie przyjechało do Polski ponad 40 wybitnych międzynarodowych ekspertów z dziedziny kosmetologii, linergistyki, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i stylizacji fryzur. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy ofertę śledząc oraz zaszczepiając na rodzimym gruncie najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny.

Osiągnięcia
Sharley

2022

Platynowy Bizon Biznesu od Klubu Integracji Europejskiej

2019

nagroda Superwiktoria Firma 30-lecia

2019

Power of Beauty wg. Party Medycyna Estetyczna

2018

Lider Przedsiębiorczości od Klubu Integracji Europejskiej

2018

Bizon Biznesu od Klubu Integracji Europejskiej

2015

Najpiękniejsze SPA wg. Magazynu EDEN

2014

Klinika VIP-a „Uroda i kosmetyka”

2013

nagroda „Najlepszy Salon ostatniego 20-lecia”

2012

trzy główne miejsca na I Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym w Warszawie

2010

Tytuł Elite Linergist dla linergistek z Instytutu Sharley, które jako pierwsze w Polsce zdobyły go tak dużą grupą

2010

Kobiera Roku Glamour – nagroda specjalna miesięcznika „Glamour” dla Magdaleny Bogulak za promowanie piękna w stylu glamour

2009

Tytuł Elite Linergist dla Magdalena Bogulak świadczący o najwyższej jakości usług makijażu trwałego

2006

Udział w pierwszym ogólnopolskim programie Metamorfozy „10 lat mniej w 10 dni”, wspólnie z „Claudią” i telewizją TVN

2004

Nagroda specjalna od firmy Supernova za profesjonalizm, innowacyjność oraz wprowadzanie najwyższych standardów w kosmetyce

2004

Nagroda „The Best” Skin Jet Professional Cosmetic–Medicin–Wellness za profesjonalizm w dziedzinie kosmetyki

2003

I miejsce w kategorii „Usługi” VI edycji konkursu „Warszawski Znak Jakości”

2003

Najlepszy Salon Urody w Polsce ostatnich 10-ciu lat

2002

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym

2001

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanentnym

2001

„Dyplom Ludzi Wielkiego Serca” przyznany przez Fundację Hanny Bakuły za pomoc dzieciom z domów dziecka

2000

Specjalne wyróżnienie dla Magdaleny Bogulak w uznaniu zasług dla promocji zdrowia w konkursie „Dama Biznesu 2000” organizowanym przez miesięcznik „Zwierciadło”

1999

Magdalena Bogulak laureatką plebiscytu „100 Polek” prestiżowego miesięcznika „Pani”

1998

Licencje trenerskie Long Time Liner® Conture® Make-up

1997

„Super Salon” – nagroda za „Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce”

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów