Umów wizytę 

22 636 46 66

Konsultacja wstępna u lekarza medycyny estetycznej

Twój plan na młodość

Nowoczesna medycyna estetyczna potrafi zatrzymać a nawet cofnąć wskazówki biologicznego zegara, zapewniając ci parę dodatkowych lat młodości. Aby jednak twój wygląd pozostał naturalny a nie karykaturalny, potrzebujesz najwyższej klasy specjalisty, który opracuje twój plan na młodość. W Klinice Sharley zapraszamy cię na bezpłatną konsultację wstępną do lekarza medycyny estetycznej.

Na czym polega konsultacja z medycyny estetycznej?

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej powinna być punktem wyjścia do wszelkich zabiegów z tego zakresu. Aby optymalnie dobrać kurację, lekarz musi obejrzeć twoją twarz i skórę. Na tej podstawie określi, jak zaawansowane w twoim przypadku są procesy starzeniowe zachodzące w skórze i tkance podskórnej oraz zidentyfikuje ewentualne dodatkowe problemy estetyczne. Jest to w każdym przypadku bardzo indywidualna kwestia, gdyż nasz wiek metaboliczny nie zależy wyłącznie od metryki, ale również od uwarunkowań genetycznych oraz nawyków pielęgnacyjnych.

Czego dowiesz się podczas konsultacji wstępnej?

Podczas konsultacji wstępnej lekarz medycyny estetycznej zdiagnozuje stan twojej skóry i zaproponuje optymalny dla niej plan zabiegów. Niekiedy terapię rozpoczyna się od regeneracji skóry, innym razem od uzupełnienia braków w tkance podskórnej czyli wolumetrii. Nasz specjalista przybliży ci również procesy, jakie z wiekiem zachodzą w twojej skórze, abyś wiedziała, jak zabiegi te wpłyną na poprawę twojego wyglądu i kondycji skóry. Będziesz mogła skonfrontować swoje subiektywne zapatrywania z obiektywnym spojrzeniem eksperta. Być może nawet odradzi ci on zabiegi, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na twój wygląd. W Klinice Sharley podchodzimy do kwestii piękna w sposób holistyczny, patrząc na twarz jako całość, a nie tylko poprawiając jej wybrane elementy. Poprawimy twój wygląd zgodnie z zasadami naturalnej harmonii i równowagi, abyś mogła zachwycać urodą bez widocznych śladów ingerencji w nią.

Kto prowadzi konsultacje wstępne z medycyny estetycznej?

W Klinice Sharley konsultacje wstępne prowadzą lekarze medycyny estetycznej, którzy potem sami wykonują zabiegi. Gwarantujemy ci w ten sposób ciągłość i konsekwencję kuracji. Są to najlepsi specjaliści w branży, z ogromny doświadczeniem i mnóstwem dyplomów oraz certyfikatów potwierdzających ich najwyższe kompetencje. Nasi eksperci szkolili się u światowych mistrzów medycyny estetycznej, a teraz sami szkolą lekarzy w tej dziedzinie.
Poznaj naszych lekarzy

Czas trwania konsultacji: 30 minut