Konsultacja wstępna

To ważne, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i ustalić plan terapii

Nowoczesna medycyna estetyczna potrafi zatrzymać a nawet cofnąć wskazówki biologicznego zegara, zapewniając ci parę dodatkowych lat młodości. Aby jednak twój wygląd pozostał naturalny a nie karykaturalny, potrzebujesz najwyższej klasy specjalisty, który opracuje twój plan na młodość.

W Klinice Sharley zapraszamy cię na wstępną konsultację do lekarza medycyny estetycznej, podczas której zostanie przygotowany dla Ciebie pełen plan terapii dostosowanej do Twoich potrzeb.

Przerysowane efekty i nienaturalny wygląd to już przeszłość

Nowoczesna medycyna estetyczna ma obecnie ogromne możliwości w zakresie odmładzania, upiększania i korygowania defektów. Ważne, żeby odmłodzić i upiększyć twarz w taki sposób, żeby wyglądała naturalnie i przede wszystkim zdrowo. Jeśli korzystamy z medycyny w sposób świadomy, jesteśmy w stanie wyglądać młodziej nawet o 15 lat, ale nikt nie zauważy, że jest to efektem zabiegów medycznych. Twarz nadal zachowa swój naturalny charakter, a pacjent nadal pozostanie sobą.

W naszej klinice przykładamy ogromną wagę do naturalnego efektu. Pomagamy wydobyć i podkreślić naturalne piękno, jednocześnie zatrzymując proces starzenia się skóry. Nie musisz obawiać się, że opuścisz naszą klinikę z efektem maski, a Twoja twarz będzie wyglądać sztucznie.

Na czym polega konsultacja z medycyny estetycznej? 

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej powinna być punktem wyjścia do wszelkich zabiegów z tego zakresu. Aby optymalnie dobrać kurację, lekarz musi obejrzeć twoją twarz i skórę. Na tej podstawie określi, jak zaawansowane w twoim przypadku są procesy starzeniowe zachodzące w skórze i tkance podskórnej oraz zidentyfikuje ewentualne dodatkowe problemy estetyczne. Jest to w każdym przypadku bardzo indywidualna kwestia, gdyż nasz wiek metaboliczny nie zależy wyłącznie od metryki, ale również od uwarunkowań genetycznych oraz nawyków pielęgnacyjnych.

Czego dowiesz się podczas konsultacji wstępnej?

Podczas konsultacji wstępnej lekarz medycyny estetycznej zdiagnozuje stan twojej skóry i zaproponuje optymalny dla niej plan zabiegów. Niekiedy terapię rozpoczyna się od regeneracji skóry, innym razem od uzupełnienia braków w tkance podskórnej czyli wolumetrii. Nasz specjalista przybliży ci również procesy, jakie z wiekiem zachodzą w twojej skórze, abyś wiedziała, jak zabiegi te wpłyną na poprawę twojego wyglądu i kondycji skóry. Będziesz mogła skonfrontować swoje subiektywne zapatrywania z obiektywnym spojrzeniem eksperta. Być może nawet odradzi ci on zabiegi, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na twój wygląd. W Klinice Sharley podchodzimy do kwestii piękna w sposób holistyczny, patrząc na twarz jako całość, a nie tylko poprawiając jej wybrane elementy. Poprawimy twój wygląd zgodnie z zasadami naturalnej harmonii i równowagi, abyś mogła zachwycać urodą bez widocznych śladów ingerencji w nią.

Kto prowadzi konsultacje wstępne z medycyny estetycznej? 

W Klinice Sharley konsultacje wstępne prowadzą lekarze medycyny estetycznej, którzy potem sami wykonują zabiegi. Gwarantujemy ci w ten sposób ciągłość i konsekwencję kuracji. Są to najlepsi specjaliści w branży, z ogromnym doświadczeniem i mnóstwem dyplomów oraz certyfikatów potwierdzających ich najwyższe kompetencje. Nasi eksperci szkolili się u światowych mistrzów medycyny estetycznej, a teraz sami szkolą lekarzy w tej dziedzinie.

Czas trwania konsultacji: 30 minut

Powiązane usługi

Sprawdź naszą pełną ofertę

Mezoterapia

Najlepsi specjaliści oraz nowoczesne preparaty

Dowiedz się więcej

Naczynka i rumień

Szybka i bezbolesna likwidacja pajączków

Dowiedz się więcej

Nadpotliwość

Botox – skuteczna eliminacja problemu z nadmiernym poceniem

Dowiedz się więcej

Pakiety zabiegowe

Skorzystaj z serii zabiegów i rozwiąż konkretny problem

Dowiedz się więcej

Powiększanie ust

Piękne i jędrne usta do nawet 12 miesięcy

Dowiedz się więcej

Przebarwienia

Najskuteczniejsze terapie pozwalające pobyć się przebarwień

Dowiedz się więcej

Redukcja zmarszczek

Możesz wyglądać dużo młodziej

Dowiedz się więcej

Wolumetria

Modelowanie owalu twarzy

Dowiedz się więcej

Wypadanie włosów

Skuteczne metody leczenia nadmiernego wypadania włosów

Dowiedz się więcej
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów