Umów wizytę 

22 636 46 66

Medycyna estetyczna

Zatrzymaj czas

Zdrowy i młody wygląd w każdym wieku

Medycyna estetyczna rozwija się w błyskawicznym tempie. Z roku na rok pojawiają się nowości oraz innowacje, zarówno w kwestii technik zabiegowych jak i urządzeń. W Klinice Sharley pilnie śledzimy trendy, stale dostosowując naszą ofertę do tego, co jest aktualnie na topie, a jednocześnie gwarantuje najlepsze rezultaty. Mamy najnowocześniejszy sprzęt i doskonałych specjalistów, dzięki którym możesz odmłodzić swoją skórę nawet o kilkanaście lat.

Na czym polega nowoczesna medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna jest dziedziną medyczną skoncentrowaną na profilaktyce starzenia się skóry oraz jej rekonstrukcji. Jest przeznaczona dla ludzi zdrowych, chcących poprawić swój wygląd. Tym właśnie różni się od dermatologii, która zajmuje się leczeniem chorób skórnych. Jednak tak jak każda gałąź medycyny może być stosowana wyłącznie przez lekarzy o tej specjalności. W Klinice Sharley kultywujemy holistyczne podejście do piękna. Dlatego oferujemy kompleksowe zabiegi, które nie tylko rozwiązują konkretne problemy, ale również przyczyniają się do poprawy ogólnej atrakcyjności pacjentów. Nowoczesna medycyna estetyczna, jaką oferujemy w naszej klinice, stawia sobie za cel taką pracę nad wyglądem pacjentów, aby był on przede wszystkim harmonijny i naturalny.

“Twarz z głową” czyli odpowiedzialna medycyna estetyczna

Klinika Sharley jest certyfikowanym partnerem projektu “Twarz z głową: wiem, wymagam, wybieram sprawdzoną jakość”. Celem akcji, zainicjowanej przez firmę Allergan, jest upowszechnianie rzetelnej wiedzy na temat medycyny estetycznej oraz promowanie gabinetów, które przyczyniają się do jej odpowiedzialnego stosowania.

Lekarze medycyny estetycznej w Klinice Sharley – najlepsi specjaliści w branży

Rola dobrego specjalisty w nowoczesnej medycynie estetycznej jest nie do przecenienia. Dziś atrakcyjny wygląd stał się miarą wartości i statusu społecznego człowieka. Jednak nadmierny kult piękna ma też swoje negatywne strony. Może prowadzić do przesady i deformacji, czego efekty coraz częściej widzimy w mediach i na ulicach. I tu z pomocą przychodzi profesjonalny i odpowiedzialny lekarz medycyny estetycznej, który kieruje się przede wszystkim dobrem i obiektywnym pięknem pacjenta. Korzystając z najnowszych trendów i osiągnięć nauki, potrafi tak dobrać zabiegi, aby odmładzały i podkreślały naturalne atuty pacjenta, a nie zmieniały go w kogoś innego. Naszym lekarzom możesz w tym względzie całkowicie zaufać. To najlepsi specjaliści w branży, którzy uczyli się od światowych mistrzów medycyny estetycznej, a teraz sami prowadzą szkolenia dla lekarzy. Pokierują twoją terapią skutecznie i bezpiecznie.

Wysokiej klasy preparaty do zabiegów medycyny estetycznej

Profesjonalizm kadry wykonującej zabiegi medycyny estetycznej jest równie ważny co jakość stosowanych preparatów. W Klinice Sharley dbamy o to, aby były to wyłącznie oryginalne produkty renomowanych marek. Pracujemy tylko na oryginalnym Botoxie®, wysokiej klasy wypełniaczach Juvéderm®, produktach do mezoterapii Regeneris, a także wielu innych, które zawsze sami sprawdzamy, zanim wprowadzimy do oferty.

Medycyna estetyczna – kiedy i od czego zacząć?

Profilaktyka to podstawowy obszar działania nowoczesnej medycyny estetycznej. Dlatego im wcześniej zaczniemy, tym więcej lat młodości sobie “kupimy”. Warto to zrobić, zanim procesy starzeniowe zachodzące w skórze staną się nieodwracalne, a zmarszczki mimiczne przyjmą stałą postać. 30-stka to odpowiedni czas na pierwszą wizytę w gabinecie. Jednak nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o skórę. W obecnym czasie dysponujemy naprawdę szerokimi możliwościami “cofania czasu”. Należy do nich na przykład nieoceniona mezoterapia czy fotoodmładzanie laserowe. Najlepiej zacząć od konsultacji wstępnej u lekarza medycyny estetycznej. Jego zadaniem jest optymalnie dobrać rodzaj i kolejność zabiegów, a niekiedy także odradzić nam to, co mogłoby przynieść szkodę dla wyglądu.