Stylizacja rzęs i brwi

W klinice Sharley zawsze stawialiśmy na topowych ekspertów w zakresie stylizacji rzęs i okolic oczu. To co dla Państwa może się najbardziej liczyć to praca na najlepszej jakości produktach, które gwarantują długie efekty oraz wybitnej staranności naszej stylistki rzęs, które efekty pracy możecie sprawdzić na zdjęciach przed i po. Gwarantujemy, że efekty naszej pracy będą zawierały cechy wyraźnie podkreślonego oka, zmysłowego spojrzenia przy zachowaniu czegoś co nazywamy natural look effect.

Poznaj zakres naszych usług:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w klinice Sharley w Warszawie to nasza topowa usługa. Jest to zabieg polegający na doklejeniu jednej lub kępki rzęs sztucznych do jednej rzęsy naturalnej. Czas aplikacji wynosi do 2-3h i zależy od wybranej metody oraz ilości rzęs naturalnych Klientki.

Lifting rzęs

Lifting rzęs to metoda, którą stosujemy do podkręcenia i wyeksponowania Twoich własnych rzęs. Po zabiegu możesz się spodziewać efektu naturalnie podkręconych i przyciemnionych rzęs. Zabieg jest polecany przede wszystkim Paniom które nie lubią sztucznych rzęs, bądź nie mają cierpliwości lub czasu na zabieg przedłużania. Do liftingu używamy zazwyczaj odżywczego botoksu. Zabieg liftingu rzęs trwa około 1h.

Laminacja brwi

Zabieg ten pokochasz za nadanie brwiom optycznej objętości, blasku oraz miękkości. W celu podkreślenia ich koloru, nakładamy farbkę, której celem jest odżywienie brwi oraz dodatkowo botoks, który zawieraja 97% składników naturalnych (m.in. olej arganowy, aloes, keratyna) które dodają włoskom blasku i miękkości, jednocześnie eliminując suchość. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Zabieg trwa  około 1h.

Henna brwi i rzęs

Henna brwi jest to zabieg dzięki któremu, przez kilka tygodni, będziesz cieszyła się Jeśli chciałabyś podkreślić kolor brwi oraz ich kształtem brwi, bez codziennego makijażu i obawy o jego rozmazanie to henna brwi i rzęs będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki hennie rzęs, wydobędziesz głębię spojrzenia, podkreślisz długość swoich rzęs i nie będziesz się martwić o rozmazaną pod okiem mascarę. Efekty zabiegu utrzymują się kilka tygodni. Zabieg trwa  około 1h.

Henna Pudrowa

Henna pudrowa jest hit wśród zabiegów pielęgnujących brwi w tym roku. Zabieg polega na nadaniu odpowiedniego kształtu brwiom wraz z koloryzacją zarówno włosków brwi jak i skóry. Przy zabiegu henną pudrową stosuje się prawdziwą hennę proszkową, która wnika w strukturę włosa zabarwiając go od środka. Przed nałożeniem henny, wykonywana jest geometria i architektura brwi. Henna nakładana jest dopiero po zatwierdzeniu kształtu brwi przez Klientkę. Henna na skórze utrzymuje się do 2 tygodni, na włoskach do 6 tygodni. Zabieg trwa około 1h.

Stylizacja rzęs i brwi

Efekty
Stylizacji rzęs

Pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce.

Najlepsi lekarze medycyny estetycznej z Allergan Medical Institute Lasery i preparaty medyczne potwierdzone skutecznością Własny parking oraz kompleksowa oferta upiększania
Zarezerwuj zabieg na naszym
profilu booksy.com
Rezerwuję wizytę
Umów się na wizytę
telefonicznie
22 636 46 66
Zostaw swoje dane,
oddzwonimy
Zamawiam rozmowę ze specjalistą

Jakość potwierdzona opiniami

logo
4,4/5 194 głosów