Umów wizytę 

22 636 46 66

Wellness & SPA

Relaks dla duszy i ciała

Zrób sobie wolne od codzienności

Zapomnij na chwilę o codziennych problemach i zafunduj sobie relaks dla ciała i duszy w naszym studiu odnowy biologicznej. Odprężające zabiegi, piękne otoczenie i przyjemny nastrój sprawią, że zregenerujesz siły oraz naładujesz akumulatory pozytywną energią.
Sesja w salonie Wellness & SPA to wspaniały relaks i odprężenie, ale nie tylko. Dzięki saunie i jacuzzi możesz osiągnąć znacznie więcej: pomóc swojemu organizmowi powrócić do równowagi po ćwiczeniach czy ciężkiej pracy, rozgrzać mięśnie, uelastycznić tkanki, ale także zwiększyć tempo przemiany materii, poprawić pracę układu krążenia i pozbyć się toksyn zalegających w skórze. Warto dodać, że kąpiel wodna zmniejsza obciążenie pozwalając odpocząć Twoim mięśniom i stawom.

Sauna parowa

Kąpiel parowa w temperaturze od 43 do 46 st. C i relatywnie wysokiej wilgotności powietrza – do 100%. Poprawia ukrwienie skóry, oczyszcza ją i odżywia. Ma zbawienny wpływ na dolegliwości reumatyczne i zaburzenia dróg oddechowych.

Wanna z hydromasażem (jacuzzi)

Zapewnia relaks nieporównywalny z niczym innym. Ciepła woda rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie oraz łagodzi bóle. Jest to doskonały masaż regenerujący siły. Zabiegi w naszej wannie są wyjątkowe ze względu na jej wielofunkcyjność.

Coś ekstra

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas spędzany w naszym SPA był dla Ciebie przyjemny i efektywny. W saunie unoszą się olejki eteryczne mające pozytywny wpływ na stan ciała i ducha. Odpowiednie mieszanki pozwalają zrelaksować się, uspokoić i wyciszyć. Mają także pozytywny wpływ na skórę. Wprowadzane przez inhalację, na przykład w saunie parowej, udrażniają układ oddechowy i wzmacniają odporność.